Mgm Tahminleri, Uyarıları

• Salı Çarşamba Perşembe Giresun'a kar vermiş de ben bile inanmıyorum şuan

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Valla bu mgm de bi iş var diyorum bazen yarın nasıl yoğun kar olacak merak ediyorum bizim göremediğimiz ne var

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Valla bu mgm de bi iş var diyorum bazen yarın nasıl yoğun kar olacak merak ediyorum bizim göremediğimiz ne var

Hayır karayel olsa belki ama yarın lodos bekleniyor diye biliyorum

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Ünilerin tatil edilmesine yeter mi acaba

• Hocam sizin ne zaman başlıyor üni? Bizim 20 şubatta.

Benim 6 Şubat'ta başlıyor kardeş ya o yüzden tatil edilsin istiyorum sistem süresince Kocaeli'de kalmam lazım 😂

• mgm güncel çıktıyı atabilirmisiniz bakalım ne kadar moral bozacak

• Resmi Gönderi

haritatahminkucukgun3.png

haritatahminkucukgun4.png

haritatahminkucukgun5.png

Dün güncellenen son tahminler doğu Karadeniz'e komple yağmur veya kky vermesi lazım onun dışında tahmin ufak tefek sıkıntılar la doğru İstanbul Anadolu yakasına kkyağmur vermekte kesinlikle haklı bu arada

• Resmi Gönderi

Sistemin yildizi bir iç Anadolu'da konya Karadeniz'de eğer siklon değişmezse samsun civarı Marmara'da Bursa Kocaeli Güneydoğu'da Gaziantep iç ve yüksekleri

• Sistemin yildizi bir iç Anadolu'da konya Karadeniz'de eğer siklon değişmezse samsun civarı Marmara'da Bursa Kocaeli Güneydoğu'da Gaziantep iç ve yüksekleri

abi Kocaeli yıldız olur dedinya İstanbul Anadolu yakası Kocaeli sınır kısmıda iyi olurmu

• Resmi Gönderi

abi Kocaeli yıldız olur dedinya İstanbul Anadolu yakası Kocaeli sınır kısmıda iyi olurmu

Ya Anadolu yakası sıcaklık sıkıntısı çekiyor aslında avrupaninda bir kısmı çekecek gibi sistem bir anda batıya çekiliyor yağmur değilde sulu kar bile olsa daha iyi hatta bence yağış kesilse daha iyi -4 te şakır şakır yağmur alırız.

• Resmi Gönderi

Güneydoğu Kesimlerde Kuvvetli Kar Yağışına Dikkat!

Beklenen Hadise

Kar Yağışı

Beklendiği Yer

Yapılan son değerlendirmelere göre; bu akşam (Cuma) saatlerinden sonra bölgenin batısından itibaren beklenen yağışların, Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin ve Batman çevreleri ile Diyarbakır’ın güneyinde kuvvetli (5-20 cm), Şırnak ve Hakkari çevrelerinde yer yer yoğun (20 cm üzeri) kar, Hatay ve Kilis’in yükseklerinde (700m üzeri) kuvvetli karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması beklendiğinden başta buzlanma ve don olayına bağlı ulaşımda aksamalar ile kar yağışı olan yerlerde yer yer tipi şeklinde yağış gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir. Yağışların, yarın (Cuma) öğle saatlerinde bölgenin batısında, gece saatlerinde doğusunda etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Başlama-Bitiş Zamanı

04.02.2023 00.00-05.02.2023 03.00