Ters Köşe

• Resmi Gönderi

Bazen sadece birinin adını bilirsiniz

Hikayesini değil... hikayesini bilemediğimiz o kadar insan var ki aslında, sonra kendi

Kendimize kızıyoruz belki de neden böyle yaptık diye ... :(

• Bazen sadece birinin adını bilirsiniz

Hikayesini değil... hikayesini bilemediğimiz o kadar insan var ki aslında, sonra kendi

Doğru abi benim değerim bilinmiyor mesela, neden hikayemi bilen yok, yaşadıklarımı bilen yok, bu yüzden de yapacağım bir şey yok. Olsun kader.

• Bazen sadece birinin adını bilirsiniz

Şu yorumunu gelip gidip okuyorum abi o kadar çok doğru demişsin ki beni duygulandırıyor ağlayacak gibi oluyorum.

• Bence iptal olmaz.O kadar hazırlık yapıldı,kararlar alındı.Alınan kararlardan biraz zor dönerler.Ben lise sondayım,sizlere tavsiyem sınavlar olacakmış gibi çalışın,iptal olursa da bişey kaybetmezsiniz.

• Annesini babasını ailesini yitirmiş İnsan kalkıp sınava çalışmayla mı uğraşacak uğraşabilecek? Ne sanıyor bunlar. Onlara bir şey olmuyor tabii maddi durumları yerinde kaybettikleri kimseleri yok girmek zorunda oldukları sınavları yok Biz kimiz ki bizi önemsesinler

• Resmi Gönderi

Annesini babasını ailesini yitirmiş İnsan kalkıp sınava çalışmayla mı uğraşacak uğraşabilecek? Ne sanıyor bunlar. Onlara bir şey olmuyor tabii maddi durumları yerinde kaybettikleri kimseleri yok girmek zorunda oldukları sınavları yok Biz kimiz ki bizi önemsesinler

Kardeşim onlar gelsin sabah 7.30 levent metrosuna binsin görelim :)

• Pazartesi günü karar verilecek diyorsun ama Pazartesi benim matematik sınavım var :'(

Dün Ordu Valisi toplantı yapmış bugün belki bir karar çıkar

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Onu bende anlamadım Pzt günü bir çok öğrencinin sınavı var bende dahil nasıl bir yol izlenecek sabah mı karar verilcek anlamadım nasıl işse

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli: