Ters Köşe

• Konuya Bak hele :rofl: :lol: :D :catisma: harbi harbi 20 si sonra sirenler çalabilir Winter Coming Soon Başlar ''The Day After Tomorrow'' Benzeri şeyler mi yaşanıcak acaba :catisma: :rofl: Şu kış bi ayak bassın şu memlekete tüm şarjörümü boşaltıcam :kahretsin: :catisma: :catisma: :deli:

• Resmi Gönderi

@ANALİZCİ Hocam Bu Sözlerim Genel Anlamda Bir Çok Hava Takibi Yapan Forumlarda Dolaşan Troller Içindir Umarım O Tip Troller Buraya da Sızmazlar

troller için anti virüs programımınız Yasin enişte sayesinde bir dua okuyarak siteden uzaklaştırırız :D

• troller için anti virüs programımınız Yasin enişte sayesinde bir dua okuyarak siteden uzaklaştırırız :D

Üfleriz Geçer :fırla:

• Sitemizin zaten ayrıcalıkları her türlü düşünce fikir bilgilere açık olmasıdır.

Ama bundan nem alıp yolunda giden hava durumlarını tersi yada tersi gibi olacak şekilde düşünen arkadaşlara bizler trol adını vermek istemiyoruz.
    Herkesin görüşü bizim için değerlidir.isyan alay kırıcı argo kelimeler kullanmadan burda istek düşüncelerini söyleyebilirsiniz.

Edit : bu hizmetten ücret alinmayip tamamen ücretsizdir.

• Hocam Siz naptınız Biri Troll demiş bana inanmıyorum ya :kahretsin: Ben ki Doğarken bile 1992 nin Mart Ayının 12 sinde kışla gözümü açmış insanı :D şiddetli kar fırtınaları kopuyormuş ülkede Aslı varmıyki hiç araştırmadım 1992 nin Mart 12 si Arşivine nasıl bakabiliriz nasıl kış olmuş o sene :rofl: :D

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atmosfer ().

• Hocam Siz naptınız Biri Troll demiş bana inanmıyorum ya :kahretsin: Ben ki Doğarken bile 1992 nin Mart Ayının 12 sinde kışla gözümü açmış insanı :D şiddetli kar fırtınaları kopuyormuş ülkede Aslı varmıyki hiç araştırmadım 1992 nin Arşivine nasıl bakabiliriz :rofl: :D

Foruma Girdiğinden beri sürekli değişkenlik gösteriyorsun ki mecbur ben böyle olanlara troll diyorum kusura bakma haylada öylesin ne dediğin belli değilki be dostum! :P

• ah @Atmosfer kardeş ah bir zamanlar bende senin gibi adam akıllı kar yağmadığı yada kar yağışı olmadığı zaman çıldırırdım :) ama coğrafi konumumuz özelde İSTANBUL her sene efsanevi kar yagışı almaya müsait değil bu duruma alışmak lazım

• @ANALİZCİ Hocam sen naptın ya Troll ilan etmişin forumda beni :rofl: :lol: Ben ve Troll Yan Yana koy bakayım oturuyor mu hiç Bi adam gibi sistem indirtemedik bu sene ülkeye :ehuehu: :D :P

• ah @Atmosfer kardeş ah bir zamanlar bende senin gibi adam akıllı kar yağmadığı yada kar yağışı olmadığı zaman çıldırırdım :) ama coğrafi konumumuz özelde İSTANBUL her sene efsanevi kar yagışı almaya müsait değil bu duruma alışmak lazım

Hocam Ben üst üste 2 senedir 100 küsür Cm li karlı sistemler alıyordum nedense bu sene o patern kırıldı daha geçen sene yollarda mahsur kaldık Bartın/Kurucaşile Taraflarında ne kardı o günler aklımdan çıkmıyor 2012 de bile o kadar görmemiştim rahat 120cm kar vardı Geçen sene Yılbaşı sisteminde Arabalar Kara gömülmüştü o derece felaket yağmıştı bu sene 20cm muhtaç kaldım :D :rofl: :kahretsin: :lol: