Diğer Modellerin Paylaşımı (GEM, UKMO, ICON vs)

• :):):):) :ehuehu: arada bir sıcak yaşarız canım ama ortalama 1 ay soğuk olur kanıtta gefs Ensable

• vade uzun cok degisir.

• Değişecek elbette zaten 25 Ocak kesinde gerisini bilmem

• gefs baba boyle devam et :thumbup:
    Wlz8ktFB.png

• güldürmeyin Allah aşkına 23 Ocaktan 30 Ocak mi oldu şimdi tarih ileri ata ata kış bitecek bu nedir yahu o senaryolar boş benim gözümde artık..

• 23 ocak gitti filan deninmedi 30 ocak civari beklenen bi sistem var onu attim
    :aptalmisin: @Atmosfer

• her gelen sistem eriye eriye bizide eritti ha gelecek ha gelecek diye diye yemeden içmeden kesildim artık sigaraya sardık kendimizi ne olursunuz artık bi kış yasayalım ya adam akıllı ne olursunuz yahu..

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atmosfer ().

• sistem gefsin gosterdinde daga guclu gelir.

• @DarKNigHT sistem var sistemcik var bize şuana kadar gelen her sistem cılız olarak geliyor yani eriye eriye geliyor 23 Ocak 'ta şuana kadar yaşadığımız cılız sistemlere benzemeye başladı..ben bu kıştan çok fazla bisey beklemiyorum açıkçası gözüm mini buzul cağında 2019 ve 2020 kışları inşAllah buzul cağını yaşarız..

• @Atmosfer herkez senin benim gibi evi yomkisincak yeri yok onlarida dusun :)
    Hayirlisi diyelim.

• geçmişte nasil dondurucu soğuk oldumu belediye topluyordu evsiz barksızları hayvanlari vs. Mini buzul cagi yasadimi da toplar Ümit ederiz ki buzul cağı yaşanır çünkü doğanın kendini dengelemesi lazım artık

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Atmosfer ().