• Problemi çözersiniz de size tavsiyem analitik çalışın yarına :D
    Hırs yaptım orta basit seviyeleri çözüyorsunuz size mümkün olan en zor soruları vericem artık :D

• Resmi Gönderi

Problemi çözersiniz de size tavsiyem analitik çalışın yarına :D  
    Hırs yaptım orta basit seviyeleri çözüyorsunuz size mümkün olan en zor soruları vericem artık :D

Ben liseyi bitireli olmuş 10 sene kardeşim yine iyiyim valla :) 720 catisma

• Başlıyorum problemle. Süre kısıtlaması yok. Saat 9 civarında daire sorusu 11 civarında da analitik sorusu gelecek şimdi problemle başlıyorum.
    Bir torbaya her birinin üzerinde üçgen beşgen ve kare şekli çizilmiş olan 30 kart atılıyor. Kartların üzerinde bulunan şekillerin tümünün köşelerini harflendirmek için 125 harf kullanılıyor.
    Beşgen çizilmiş kart sayısı üçgen çizilmiş kart sayısından kaç fazladır?

• 850 hPa seviyesinde -18 santigrat derecenin kar için yeterli olduğu var sayılan bir şehire GFS gece güncellemesi sonrası çıkan diyagramlarda 8 şubat senaryolarının 5 tanesi - 10 fahrenheit derece soğuk giriyorsa ve diğer senaryolar 32 fahrenheit derecedeyse (hepsi) bu şehirde 8 şubatta kar yağma olasılığı % kaçtır? (diğer bütün etmenler yok hükmündedir. yağışın yeterli olduğu var sayılacaktır.)
    Alın size çözerken zevk alacağınız bir problem :D

• 4 Yıldır konu boş kalmış :) Arada bi birşeyler atmak lazım

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• 850 hPa seviyesinde -18 santigrat derecenin kar için yeterli olduğu var sayılan bir şehire GFS gece güncellemesi sonrası çıkan diyagramlarda 8 şubat senaryolarının 5 tanesi - 10 fahrenheit derece soğuk giriyorsa ve diğer senaryolar 32 fahrenheit derecedeyse (hepsi) bu şehirde 8 şubatta kar yağma olasılığı % kaçtır? (diğer bütün etmenler yok hükmündedir. yağışın yeterli olduğu var sayılacaktır.)
    Alın size çözerken zevk alacağınız bir problem :D

Hahahahahaha ben bu abiye öldüm bittim