Mart 16 / 20

• Resmi Gönderi

Ay ortasındaki soğuk akışı yeniden modellere yansıyacaktır bu sene hep bekledik beklemeye devam

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• benim halim kalmadı gelirse de ben o sistemden ne anlarım :kusma:

• Kar geliyormuş Kar duyduguma göre inanmıyorum ya koca bi kış gelmeyen kar martta gelicekmiş Hiç gelmesin bu saatten sonra mümkünse bi 4-5 sene gelmesin.

• Ulkemizin kar yağışınada ihtiyaci var ve ayrica ulkemiz kar yagdindada ayri guzel oluyor.

• Dostum Hayal dünyasından çık artık Eski Seneler yok Yıl 2018 olmuş Kar yağışını rüyamızda görürüz artık Tüm Buz katmanları erimiş Deniz Seviyeleri 4-5 cm yükselmiş Herşey kar demek degil çok ciddi Risk ve Tehdit Altında Hem Dünya Hemde Ülkemiz..Kar geliyormuş lafını çok duyduk bu sene her seferinde hüsran Gelecek Seneyi de kaybedebiliriz diyor tüm meteorloji mühendisleri Yeni nesil ve Gelecek Nesiller Kar yağışı nedir nasıl yağar Diye unutacaklar resmen ve Ülkemiz Afrikaya dönecek seneler geçtikçe ALLAH uzun ömür verirse görürsek 5-10 yıl sonra Görücez Ülkenin halini hatta o kadar bile sürmez bu serüven. Cenab-ı Rabbim Bu dünyayı Bu hale Getirenleri kahru perişan eylesin.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Atmosfer ().

• Atmosfer bence siz hayal dunyanizdan cikin.

4-5 metre ne 4-5 cm yukseldi nasa 2200 yilinda 1.5 metre anca yükselir diyo.

• Farkeden bişey var mı? Dünya Yörüngesinin 4-5 cm oynadıgını düşün neler olur sence Dünya'ya ve ülkemize ben mi anlatamıyorum sen mi anlamıyorsun kardeş ne 2200 yılı dalgamı geçiyon bırak 2200 yılını 2020 e kadar kalsa bari şu dünya Nasa ya göre kıyamet kopmayacakmış ona mı inanacaksın şimdi yoksa ALLAH'ın Dedigine mi? Bu dünya'yı Yaratan Dağı Taşı Topragı suyu herşeyi Yaratan ALLAH'mın verdigi şu güzelim Dünya'yı insanoğlu mahvetti perişan etti elbetteki bu Dünya'yın da Doğanında insanoğlundan alacagı intikam çok fena olacak.. Bu insaoğlu aç gözlü hiç birşeyin kıymetini bilmiyor elinin tersiyle itiyor eline geçen fırsatı itsin bakalım devam etsinler böyle daha bişey görmedi bizim ülke neler görecegiz daha.

• Ben 2200 yilı demiyom nasa diyo ve dunya 4-5 cm oynasa bise olmaz ornegin 2011 de japonyada gerceklesen buyuk depremde dunya yorungesinden 7cm oynatti.

• Yahu kendi agzınla söylüyorsun Dünya yörüngesinin 7cm oynadıgını 7 cm oynamış neler oluyor dünyaya şöle bi bak bakalım 2011 den sonraki yıllara? kestirip atmak çok kolay demi bişey olmaz demek çok kolay havalar bin 500 hala insanlarda ne kadar kör cahil bi milet olmuşuz biz ya 4-5 cm oynasa bişe olmaz diyosun ya eski kışları görmedin bilmiyorsun yada 10-12 yaşında çocuk felansın sen ya hiç bi halt bilmiyorsun ne diye tartışıyorsam ben seninle.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atmosfer ().

• Resmi Gönderi

Konu dışına çıkmayın çok zor Konu içinde yazmak hani çok akıllı bilgi kişi olan arkadaşlar

• Başüstüne Vekil paşam çıkmayalım hiç birşey yazmayalım doğruları konuşmayalım hep siz doğruları konuşun tamam.

• Sinan

Konuyu kapattı.
    • Resmi Gönderi

Kış kuzey yarım kürede halen bitmiş değildir saygılarla............

• Resmi Gönderi

Tahmin ettiğim Sistem gözüktü modeller de Karadeniz de asılı mi kalacak Yoksa inecek mi sabır ve bekleme

• gelsinmi gelmesinmi kararsız kaldım.