Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Dayı neler olmuş böyle ,2 gündür şehir dışına çıktım ,kayın pederin yanına gittik :)

:ehuehu: :ehuehu: :rofl: :rofl: Savaş ilan ettik,arkasından barış ilan ettik,ama hala eller de balta,mızrak o ona dürtüyor,beriki başkasına dürtüyor.Savaşa devam abim :ehuehu: :ehuehu:

• Resmi Gönderi

Valla dayım bir savaş durumu almış başını gidiyor :) Büyük balık küçük balığı yutar ama bu savaşta

Buraya yazılacak çok şey var abim,arkadaşlar..Gayri safi milli hasıla ve asgari ücret göz önüne alındığın da"vayyyyyy" diye gözlerimizin faltaşı gibi açılmasına sebep, primlerin miktarları ..
    Hep böyle oluyor son yıllar da.Artık Milli forma değil Milli banka gözüyle bakılıyor bu göreve.Son skandal olayda yine bu sebepten oldu.Üzerinden uzun zaman geçti ama oyuncuların aldığı primler medyaya bizlere duyurulunca beyler çok ama çok rahatsız oldular.Alırken koyun pazarlığı yapın,3 ü 5 yaptırın utanmadan sonra duyulunca da devekuşu gibi kafanızı toprağa sokun.Gerçi bunlar onu da yapmıyorlar ya neyse.
    Adamlar Avrupa Şampiyonu oluyorlar 300 bin euro prim alıyorlar sen yoldan geçen 50 kişiden 40 kişinin katılacağı organizasyona katıldım 40 arasına girdim diye 500-650 bin euro prim al.Federasyonun Fransa 2016 ya katılma primi 150 bin euro diye açıklamasına ilave,sadece Fed.Bşk.nın ağzından 500 bin euro daha ekliyorum sözünü al referans olarak,utanmadan 150 den sonra 500 er daha,150 dahil 350 mi gibi pis hesaplara gir,arsızca bu primleri hemde dediğin gibi al(bu prim skandalın da prim miktarlarını da ayarlayan hoca) sonra da duyulunca Milli,şeref,görev,onur gibi lafların arkasına saklanmaya çalış.. Yok öyle,GÖRDÜK SİZLERİ SOBEEEE
    Alman ya sanırım o şampiyona da şampiyonluğa 300 bin euro prim vaat etmişti.Şampiyonaya katılmak nire?şampiyon olmak nire? vay insafsızlar vay.O zamanlar da başka yerlere karalamıştım ama bilmem neler yumurtladım,buraya da yazmazsam çatlarım.
    Sezsiz kalmak bizde adettendir maalesef.Olaylara sessiz kalmayın arkadaşlar hele hele böyle kamu vicdanını zedeleyen olaylara yan bakın,örseleyin,hatta bu olayı tutun kolundan yerler de sürükleyin.
    Milli görev söz konusuysa para konuşmam diyen hocamızın da primi Euro 2016’A KATILMA , 500 bin euro ..Haaa bu sadece katılma primi bide şampiyon falan olsak Allah Allah yandı gülüm keten helva.Tüm ülke artık sadece hoca ve topçuların primini ödeyeceğiz diye çalışırız .
    Çok uzun yıllardan beri bir spor kanalını dinlerim..Bu sabah bir bayan müzik öğretmeni yayına bağlandı ve birşeyler söyledi gündemle ilgili ve ekledi buraya dikkat edelim.Aynen şöyle söyledi öğretmen hanım
    "1.sınıf öğrencim bana futbolcu olacağını ve bütün kızları alacağını söyledi"
    Buyrun buradan yakın,eee rol modelleri gözünün önnde çocuğun" nerede çalgı oarad galgı" derler bizde.Yaşamları o kadar aşırı ve uç ki bir çocuk bile farklılıklarını,FARK etmiş.
    Yazık oluyor,hemde çok yazık

• Resmi Gönderi

Karim Benzema'nın kiralık Beşiktaş'a geleceği konuşuluyor.Gelir mi? gelir bizde para var vergi yok ^^
    Valbuena Fenerbahçe de çoşkuyla karşılanınca,kendisine sorulan "emeklilik"sorusuna,"dalgamı geçiyorsunuz,stadını,seyircisini,atmosferini zaten biliyordum.Bu takımda değerli yıldız oyuncular Kjaer,van Persie,van der Wiel var,müzesi kupalarla dolu"demiş haydi bakalım rasgele kaptan ^^

• Resmi Gönderi

Ertem şener öyle bir idda attı ortaya ama gelirse de tadından yenmez ama dayım @whisper

Benzema kalitedir.Topla her buluştuğun da direk gole yönelen,evirip çevirmeden sonuca giden birisi.Gelsin Fenerliyim ama iyi oyuncu kime gelse sevinirim @Lvnt00

• Resmi Gönderi

Cimbom düğmeye bastı..Kısa zaman içinde 3 yabancı yıldız oyuncuyla el sıkışması beklenen Galatasay kulübü işi sıkı tutuyor.
    Yabancı yıldızların transferlerini bitirmeye çalışan yönetim,bu hafta sonuca varmak istiyor
    Golcü,stoper,orta saha mevkilerine alınacak isimleri,Bafetimbi Gomis,Belhanda,Maicon
    ---------------
    Şampiyonlar ligin de başarı ve üst turları zorlamak isteyen Beşiktaş boş durmuyor..
    Benzema'nın 2 yıllık kiralık alınması dedikoduları yanın da asıl uğraşları Milan lı Bacca.Kulüp bir heyeti İtalya ya yolladı,Milan'a 1 yıllık kiralama teklifi yapan Beşiktaş cevap bekliyor.
    Daha önce Trabzonspor'un teklifini Şampiyonlar ligin de olmadıkları için reddeden Milan, Beşiktaş ile el sıkışabilir.Kiralık verip oyuncusunu da takip etmek isteyen İtalyanlar,üst düzey müsabakaları olan Şampiyonlar ligini tercih ediyor.
    ----------------
    Fenerbahçe Valbuena dan sonra bir transferi daha açıkladı..
    Monaco dan Faslı Nabil Dirar transferini bitirdi

• Resmi Gönderi

@Mkaymaz21 abim yahu daha önce desene şu adamı Fenere alırdık.Şu an için takımda yer yok :rofl:
    Merak ettim,acep nereye gitmek istiyor..Başka içinde barınacağı kulüp yok bence.Nereye giderse gitsin kesinlikle havasını bulamaz.

• @Mkaymaz21 abim yahu daha önce desene şu adamı Fenere alırdık.Şu an için takımda yer yok :rofl:
    Merak ettim,acep nereye gitmek istiyor..Başka içinde barınacağı kulüp yok bence.Nereye giderse gitsin kesinlikle havasını bulamaz.

Eski takımı MANU

:I

• Resmi Gönderi

Cimbom Maicon transferini bitirdi,5 yıllık sözleşme anlaşma sağlandı.Belhanda'nın kulübüyle anlaşan Galatasaray.Cuma günü de Belhanda'yı İstanbul'a getiriyor.
    Cimbom Fenerin anlaşamadığı Lens ile de dirsek temasın da.Tete için görüşmeler devam ediyor.
    ----------
    Beşiktaş Sırp golcü Aleksandar Mitroviç'in peşine düştü.Vida teklifi geri çevirdi,daha yüksek bir ücret almayı hedefleyen Vida Beşiktaş'ın 2 milyon euroluk teklifini az buldu
    ----------
    Fenerbahçe Gil Dias ile anlaştı ve kulübü Monaco ile temasa geçti.Mirallas ile temaslara devam ediliyor

• Resmi Gönderi

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

goztepe_2013.jpg
    Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan Göztepe, sezon öncesi forvet arayışlarını sürdürüyor.
    Her transfer döneminde olduğu gibi birçok yıldız isimle anılan İzmir ekibinin bu kez Stoke City’nin yıldızı Peter Crouch’la anlaşma sağladı.
    GÖZTEPELİ TARAFTAR PAYLAŞTI
    Spor gündemine bomba gibi düşen bu iddianın ardından havayollarında çalışan bir Göztepeli taraftarın sosyal medyada paylaştığı bilet bilgilerine göre Peter Crouch, Perşembe günü İzmir’e gelecek.

• Resmi Gönderi

Fenerbahçe Yönetimi’nin, Türkiye’yi ayağa kaldıracak bir transfer için çalıştığı ortaya çıktı... Sarı-Lacivertliler’in başkanı, gözünü en yükseğe, 2 sezon önce de görüştüğü İsveçli’ye dikti. Hedef taraftarı tekrar havaya sokmak, tribün ve Fenerium gelirlerine tavan yaptırmak.

Beşiktaş, daha önce ezeli rakibi Fenerbahçe’de oynamış olan tecrübeli oyuncu ile temasa geçti. Geçtiğimiz sezonun devre arasından beri Nani’nin Valencia’daki durumunu takip eden yönetim, 30 yaşındaki futbolcuyu satış opsiyonlu kiralamanın hesaplarına girdi.
    Beşiktaş - Bahebeck

Beşiktaş, Paris Saint-Germain’in Fransız yıldızı Jean-Christophe Bahebeck için harekete geçti. Fransız basınında çıkan iddialara göre son 3 sezondur başka takımlarda kiralık olarak görev yapan 24 yaşındaki golcünün, aynı formülle Siyah-Beyazlı formayı giyebileceği belirtildi