Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Fenerbahçe Volkan Demirel ile anlaşmaya vardı. Demirbaş mübarek adam
    Malatyaspor 2012-2013 de Fb.de oynayan İssiar Dia yı transfer etti..
    Göztepe hazırlıklarını Avusturya da yapacakmış ^^ dün bir bugün iki.Cennet gibi Türkiye’yi siz ve diğer takımlarımız aman tercih etmeyin. Paraları saçın gitsin

• Resmi Gönderi

TRANSFER ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR
    Her sene olduğu gibi onlarca isim telaffuz ediliyor olur olmadık,bakalım kimleri alacak kulüplerimiz.İnşaallah bu sene iyi transferler olur.
    Beşiktaş bomba peşindeymiş ve tam bomba gerçekten
    ARDA TURAN VE VERMAELEN peşindeymiş :catisma:
    Olur mu? olur para neticesinde her şeyi halleder.Ama GS formasını sırtından çıkarmayan birinin BJK ya gelmesi de tam bomba olur hah
    BJK Tolgay ile sözleşmeyi uzatmaya hevesli..Adama talip çok olunca bonservisini tavan edecekler..
    ------------------------
    Fenerbahçe
    Mehmet Ekici,Dirar ve Valbuena dan sonra Ben Arfa'yı da alacak gibi..Oyuncu Galatasarayın da transfer listesin de ama Fenerbahçe bir adım önde gibi.
    Golcü peşine düşen Fener Seydou Doumbia ve kulübünün aklını çeldi gibi..S.Lizbona evet diyen Doumbia için yeni bir teklif sunan Fenerbahçe işleri lehine çevirdi gibi.Fenerbahçe.Lizbona "size gelmiyorum"diyen oyuncuyu İstanbula getirmeye hazırlanıyor.
    Kanarya sol tarafa da transfer isteğin de,Nijeryalı Etebo Fenerin takibin de..
    Lens'e son teklif yapıldı 3.2 milyon Euro
    Forvete destek için Fener yönetimi,Fransız M'Baye Niang'ı iknaya çalışıyor
    ------------------------
    Galatasaray'da orta sahaya son aday Juventus'lu oyuncu Mario Lemina oldu.Kiralık olarak düşünülen oyuncuya teklif götürüldü..
    Forvete destek için yönetim Gomis dışında Arjantin'li Calleri'yi transfer etmeye çalışıyor ..

• Sarı-lacivertlilerin, Juventus ile yolları ayıran ve eski hocası Guardiola'nın takımı Manchester City'ye transfer olacağı haberleri yayılan Dani Alves için devreye girdiği ileri sürüldü.

OLUR MU OLUR

:I

• Resmi Gönderi

Pepe transferi bitti denildi ama,,,,,
    Beşiktaş savunmaya yapacağı transferdeki bir numarası Pepe için kritik saatlere girdi... Siyah beyazlı yönetim, Pepe ile görüşmek için Portekiz'e gitti.
    Beşiktaş Asbaşkanı Umut Güner, yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, İdari Menajer Ali Naibi ve menajer Ahmet Bulut Lizbon'da 34 yaşındaki oyuncu ile bir araya geliyor.
    Lizbon'a inen kafileden menajer Ahmet Bulut'un yaptığı açıklaya göre görüşmeler bu gece yapılacak.
    --------------------------------
    İsmi sık sık Başakşehirr,Galatasaray ve Fenerbahçe ile gündeme gelen Gael Clichy İstanbula geldi. Atatürk Havalimanı'na inen futbolcuyu Başakşehirli yöneticiler karşıladı.
    NTVSPOR da her gece nostalji maçlar var...Bu gece de Valencia Barcelona maçı var sene 02.05.2000 ..17 senelik maç bakılır

• Resmi Gönderi

Pepe için geri sayım başladı..Beşiktaş Pepe için saat 11.30 da masaya oturuyor..
    Fenerbahçe kaleci arayışına nokta koydu.Yeni file bekçisi Carlos Kameni ..Bu akşam Kameni ile imzaya oturulacak.
    Galatasaray forvet için Konoplyanka ve Sofiane Feghouli ile temasta

• Resmi Gönderi

Fenerden Milana transferi söz konusu olan Simon Kjaer ile forvet sorununu çözecek gibi.. Milan ile anlaşmaya çalışan yönetim Kjaer için Carlos Bacca ve M'Baye Niang ı takas ile kadrosuna katmayı hedefliyor

• Beşiktaş, Pepe ile 2+1 yıllık anlaşma sağladı. Pepe, yıllık 4.5M Euro garanti ücret alacak. Ayrıca imza parası da 1.5 milyon Euro. [Fanatik]

Maddi açdan kötü transfer

• Kim ne derse desin Fener kimsenin bilmediği adamlara 3-4 milyon veriyor.Adamlar hicbirsey yapmadan gidiyor.Beşiktaş 2 sene üst üste şampiyon olunca parayı da buldu tabi bunun Uefa gelirleride var tabi.

• Kim ne derse desin Fener kimsenin bilmediği adamlara 3-4 milyon veriyor.Adamlar hicbirsey yapmadan gidiyor.Beşiktaş 2 sene üst üste şampiyon olunca parayı da buldu tabi bunun Uefa gelirleride var tabi.

Kime 3-4 verdi bizi aydınlatırsan sevinirim.

• Pepe dünyanın en iyi stoperlerinden ligimizin kalitesi yükseliyor.

• Kime 3-4 verdi bizi aydınlatırsan sevinirim.

Mesele van persi,atiif,ozan tufan,josef de souza.Galatasarayda var böyle boş yere para harcama