Futbol Konusu

• Duyduğuma göre biriktirilen kitaplar matbaada parçalanmış o kuran sayfalarının da Din kültürü kitabından olduğunu söyleyenler var

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Bunu yapanlara müebbet verilse yeridir. Özellikle bu gibi inanç konularında çok daha caydırıcı yasalara ihtiyaç var.

• Antalyaspor 1-2 Medipol Başakşehir

Antalyaspor bu skorla kendini averajla küme hattına atıyor Giresunspor ise 10 hafta sonunda küme hattından kurtuluyor

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Sivasspor 1-1 Adana Demirspor

Maçı kaç dk uzattı hakem bilmem ama Adana Demirspor 90+7 de penaltı ile eşitliği yakaladı ve maç 90+12 de sona erdi yani 102. Dk da sona erdi

• El Classicoda durum 0 - 1 Real Madrid lehine

Camp Nou’da ilk yarının tek golü 32. dakikada Alaba’dan geldi

Tothenamadı

• Manisa futbol kulübü üst üste 7. Mağlubiyetini aldı. Ankaragücü maçta 2-0 öndeyken kırmızı kart gördü fakat manisa durumu ancak 2-1'e getirebildi.

• Fenerbahçe 90+5 de yıkıldı

Sarı Lacivertli ekip 1-0 dan 1-1 yaptığı maçta Alanyaspor’un 90+5 de attığı golüyle 2-1 mağlup oldu bu skorla Trabzonspor haftayı en yakın rakibine 4 puan fark atarak tamamladı

(Oynamamış takımların maksimum alabileceği puan dikkate alınmıştır)

• Baskı kuran kadrodan pelkası çıkarıp yerine vasıfsız mesut özil ve sosayı koyup takımı eksik oynamaya zorlayan hocayıda istemiyorum. Mesut ve sosanın fenerbahçe de işi yok. Açık ve net.

Mesut’u beğenmiyorum arada asist yapar ama onun dışında orayı boşaltır

• Alex nasıl Alex oldu, her gelen hoca oyun düzenini onun üzerine kurdu, Fenerbahçe'de devasa bir beyin var ama kullanamıyor benim gördüğüm bu, oyunu Mesut Özil üzerine kuracaksın ki, bak bakalım neler oluyor neler.

• Resmi Gönderi

Alex nasıl Alex oldu, her gelen hoca oyun düzenini onun üzerine kurdu, Fenerbahçe'de devasa bir beyin var ama kullanamıyor benim gördüğüm bu, oyunu Mesut Özil üzerine kuracaksın ki, bak bakalım neler oluyor neler.

%5000000 katılıyorum. Oynat Nazım'ı, Crespoyu. Bunlar sana şampiyonluk getirecek. Binbir pozisyon 1 gol. Rakip 2 pozisyon 2 gol. Helal olsun.

• Kadıköy’de Ali Koç istifa sesleri yükseldi

• Son 3-4 sene içerisinde konyaspor ve gaziantep'e 5 gol attığımız maçlar dışında 1 tane keyifli fenerbahçe maçı izlemedim. Onlar da 2,5 sene önceydi.

• Resmi Gönderi

Kadıköy’de Ali Koç istifa sesleri yükseldi

Yükselse ne olur? Kaçırma Szalai o pozisyonu. Serdar Dursun boş kaleye at golü. Antwerp maçında Valencia penaltı kaçırma vs vs vs. Ali Koç istifa mantıklı değil......Takıntı olmasa bu maçı da öncekini de alırdık. Ali koç oynamıyor oynatmıyor müdahale etme şansı yok. Hoca bu yüzden var. Maç ortası yap doğru müdahaleni... Nasıl katlanabiliyorsun Nazım'a 90 dakika mesela?

Saçma bence taraftarın böyle gaza gelmesi. Ama onlar da haklı.