Oyunlar - Teknolojik Ürünler-tavsiye ürünler

• Microsoft, Windows 10 ile ilgili kritik tarihlerin yer aldığı sayfasını güncelledi. Yapılan güncelleme, Windows 10'un fişinin çekileceği tarihi ortaya çıkardı. Peki Microsoft, Windows 10'a verdiği yazılım desteğini ne zaman kesecek?

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, Windows'un yaşam döngüsü sayfasında bir güncelleme yaptı. Yapılan bu güncelleme, 2015 yılında piyasaya sürülen Windows 10'a verilen yazılım desteğinin ne zaman sona ereceğini ortaya çıkardı.

Buna göre Windows 10, "14 Ekim 2025" tarihinden sonra bir daha yazılım ve güvenlik güncellemesi almayacak. Yani Windows 10'un Windows 7'nin kaderini yaşayacağı gün, 14 Ekim 2025 tarihi olacak.

Microsoft'un internet sitesinde yer alan bilgilere göre bu tarih, Windows 10'un Home, Pro, Enterprise ve Educations Sürümlerini kapsıyor.

Ayrıca şirket muhtemelen, Windows 7'de yaptığı gibi Windows 10'da da kurumsal müşteriler için farklı bir destek programı açacak. Ancak bunun nasıl olacağı şimdilik belli değil. Böylelikle, günlük kullanıcılar için yapacak bir şey kalmamış olsa da kurumsal müşterilerin Windows 10 kullanmaya devam etmeleri sağlanmış olacak.

• Pubg new state diye bir mobil oyun çıkıyor grafikleri koşuş animasyonları pubg mobile bin basar bakalım bu oyun tutacak mı

• Windows 11'in yarın Türkiye saatiyle 18:00'de tanıtılması bekleniyor

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Screenshot_2021-06-24-10-12-58-25_6b8d839e3eb059393c26e380df4bf492.jpg

Gerçekten Büyük bir Selçuklu oldu

Afrika'dan Rusya'nın en kuzeydoğusuna

İnşaALLAH olur gerçekte de .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Windows 11 bugün saat 18:00'de tanıtılıyor
    Canlı izlemek için yayın linki :

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Çok ama çok pahalı bu fiyata Rtx kartlar var

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Arkadaşlar bir yardımcı olsanız bana.

Pubg mobile oynuyorum 60 fps alıyorum ama bir süre sonra telefon ısınınca kendini korumaya alıp ekranı karartıyor ve 30 fps ye düşürüyor kendisini. Bunu yapmaması için mutlaka bir ayar vardır bu işten anlayan birisi bana yardımcı olabilir mi lütfen

• Arkadaşlar bir yardımcı olsanız bana.

Pubg mobile oynuyorum 60 fps alıyorum ama bir süre sonra telefon ısınınca kendini korumaya alıp ekranı karartıyor ve 30 fps ye düşürüyor kendisini. Bunu yapmaması için mutlaka bir ayar vardır bu işten anlayan birisi bana yardımcı olabilir mi lütfen

Telefon ayarlarında pil bölümü varsa oraya bakabilirsin belki bir ayarı vardır bazı telefonlarda aşırı ısınma olunca kendini koruma olayı var diye biliyorum

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈