Oyunlar - Teknolojik Ürünler-tavsiye ürünler

• 3050 ti ve 3050 arasındaki fark nedir ?

Arasındakı mhz saat hızları( frekans hızı ) , 3050 nin cuda çekirdeği daha azdır. Gözle görülmeyecek performans düşüşü olur. Performans testinde falan ortaya çıkıyor genelde. Ama sonuç olarak ti ibaresi daha iyi. AMA şöyle birşey var w değeri ( woltaj) aynıysa sıkıntı olmaz. O zaman 3050 ti almalı. 3050 ti nin w değeri yüksekse almaya gerek yok . Zaten a oyunda fazla oynamıyormuşsun.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• 3050 pişmanlık benim attığım daha iyi

Onu soruşturmada fanları kırılıyormuş çok çabuk asus tuf serisine baktım orta beğendim bir kaç tane monster alsammı diye düşünüyorum ama monster sadece marka farkı var bilmiyorum ya belki monster alabilirim ama aklımda olan asus turf gaming A15

• 3 üde hemen hemen aynı küçük farklılıklar var . Bana kalırsa ben olsam 18.700 tl lik olanı alırım. ilk gösterdiğini alırım. Tercihim 1 olurdu detaylı analiz lazım bir kaç değeri baktım yazmıyor özellikle senin sorman lazım..

ama hepsi aynı kotun laciverti yani 1. diyorum ben

• 3 üde hemen hemen aynı küçük farklılıklar var . Bana kalırsa ben olsam 18.700 tl lik olanı alırım. ilk gösterdiğini alırım. Tercihim 1 olurdu detaylı analiz lazım bir kaç değeri baktım yazmıyor özellikle senin osrman lazım..

ama hepsi aynı kotun laciverti yani 1. diyorum ben

Bende 1. diyorum ama tuf da güzele benziyor kararsız kaldım hocam ya -.-

• Resmi Gönderi

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Sibirya T.Y.B(GUGUL) kesinlikle bu videoyu izle 3050 alma

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Sibirya T.Y.B(GUGUL) kesinlikle bu videoyu izle 3050 alma

Bugün düşünüp bir karar verecek sağol önerilerin için hepsini göz önüne alıp tahmin yapacağım.

• 3. deki sistemde öncellikle ekran boyutu diğerleyine kıyasla küçük. İhtiyacına göre değişir. cpu su 5800 HS, HS ibareliler daha az güç tüketir ve daha performanslı olur. 2. cisindede ssd 512 gb işlemci güçlü ve dierlerine kıyasla gpu sunda ti ibaresi var. Tİ yi sayfadaki arkadasın yorumuna yazmıştım. işlemci frekans hızlarına ram mhz lerini göremedim hepsinde o yüzden birşey diyemem. 1. ci de işlemci diğerlerine kıyasla bir tık düşük. Gpusu sabit 3. attıgın sistemle aynı. Yani özetle kardeşim hangisini alacağına sen karar verirsin. Ben olsam 2. ciyi alırım. Cpusu bakımından ve gpusundan. çünkü benim Önceliğim faklı :D tek sıkıntı yani ssd nin 512 gb olması, dizüstülerde uppgrade yapmak zor olabilir. Masaüstü gibi tak çıkar yapmak zor olurdu. Tek kaygım o olurdu. Ama ben genede 2. yi alırdım. Bu arada hepsi burada ve trendyol gibi siteler ürün özelliklerini yanlış yazabiliyor onada bak . Bilgileri site giriyor diye biliyorum..

2. sinde zaten SSD kapasitesi 512 miş. sana kalmış 1 ve 2 arasında tercih senin. depolama senin ihtiyacına göre değişir

• 3. deki sistemde öncellikle ekran boyutu diğerleyine kıyasla küçük. İhtiyacına göre değişir. cpu su 5800 HS, HS ibareliler daha az güç tüketir ve daha performanslı olur. 2. cisindede ssd 512 gb işlemci güçlü ve dierlerine kıyasla gpu sunda ti ibaresi var. Tİ yi sayfadaki arkadasın yorumuna yazmıştım. işlemci frekans hızlarına ram mhz lerini göremedim hepsinde o yüzden birşey diyemem. 1. ci de işlemci diğerlerine kıyasla bir tık düşük. Gpusu sabit 3. attıgın sistemle aynı. Yani özetle kardeşim hangisini alacağına sen karar verirsin. Ben olsam 2. ciyi alırım. Cpusu bakımından ve gpusundan. çünkü benim Önceliğim faklı :D tek sıkıntı yani ssd nin 512 gb olması, dizüstülerde uppgrade yapmak zor olabilir. Masaüstü gibi tak çıkar yapmak zor olurdu. Tek kaygım o olurdu. Ama ben genede 2. yi alırdım. Bu arada hepsi burada ve trendyol gibi siteler ürün özelliklerini yanlış yazabiliyor onada bak . Bilgileri site giriyor diye biliyorum..

2. sinde zaten SSD kapasitesi 512 miş. sana kalmış 1 ve 2 arasında tercih senin. depolama senin ihtiyacına göre değişir

1tb taşınabilir hardiskim var sistem için zaten 180gb ayırsam hayri hayri bana yeter

• 1tb taşınabilir hardiskim var sistem için zaten 180gb ayırsam hayri hayri bana yeter

o zaman 2. yi aL BENCE.

• Resmi Gönderi

ben goormemisin etiketi hasan kusura bakma gec yaziyorum. arkadasim aldi bundan gayet memnun. arkadasim uyumustu bende seneler sonra bi cs atayim dedim oynayamadim ama pc nin goruntusu falan cok iyiydi gerci go dan anlasilmaz ama makina iyiydi cok ergonomik ele oturuyor. farkli bi oyuna girmistim full cozunurluk tum ozellikler fulde kasmadi ses yapti biraz o zaten olur. tuslari cok guzel bunun basma payi var parmaklara oturuyor ve isiklari dikkatimi cekmisti ortaligi aydinlatiyordu pembe mor biseyler iyiydi yani hasan eger fiyat olarak digerleri ile fark yoksa imkanin varsa al bu makina hem kalite hem fp. asus iyidir ben asus kullandim hep memnun kaldim. kasada saglam metalikti sanirim pc nin fanlar ucuyordu parmaklarim soguktu ole hatirliyorum. altta falan isiklar var bunun kapat isiklari mukemmel oluyor gece ondan oturdum zaten oyuna dayanamadim gel oyna diyor hergele pc :)  Sibirya T.Y.B(GUGUL)

• ben goormemisin etiketi hasan kusura bakma gec yaziyorum. arkadasim aldi bundan gayet memnun. arkadasim uyumustu bende seneler sonra bi cs atayim dedim oynayamadim ama pc nin goruntusu falan cok iyiydi gerci go dan anlasilmaz ama makina iyiydi cok ergonomik ele oturuyor. farkli bi oyuna girmistim full cozunurluk tum ozellikler fulde kasmadi ses yapti biraz o zaten olur. tuslari cok guzel bunun basma payi var parmaklara oturuyor ve isiklari dikkatimi cekmisti ortaligi aydinlatiyordu pembe mor biseyler iyiydi yani hasan eger fiyat olarak digerleri ile fark yoksa imkanin varsa al bu makina hem kalite hem fp. asus iyidir ben asus kullandim hep memnun kaldim. kasada saglam metalikti sanirim pc nin fanlar ucuyordu parmaklarim soguktu ole hatirliyorum. altta falan isiklar var bunun kapat isiklari mukemmel oluyor gece ondan oturdum zaten oyuna dayanamadim gel oyna diyor hergele pc :)  Sibirya T.Y.B(GUGUL)

abi tuf seriside güzelmiş bunun 2 si arasında gittim geliyorum daha kara veremedim :D