Oyunlar - Teknolojik Ürünler-tavsiye ürünler

• Resmi Gönderi

@hasan birde suna bak bakalim 16inc diyo ama ddr5 yaziyor senin pc nin fiyatina

https://www.hpstore.com.tr/hp-…Y6Jfs90Uea6YaAvZQEALw_wcB

yalniz arastirmadim ddr5 olayini giris seviyelerinde tatmin edermi ki beklemekmi lazim bazen ara cozumler sunuyorlar ama ddr5 e de bak eger ciktiysa benim icin en onemli sey ram dir. ddr5 varken 4 alinmaz anakarti arastir 4800 mhz den cikmis yakinda 6400 leri gelecek eger anakart uyumlu olacaksa ki olacaktir eindekini verir 2 tane 16*2 takarsin 5 sene daha omrunu uzatirsin pc nin bilemedim :)

https://www.turkcell.com.tr/pa…?seller=781&color=1003566

al bunu bak keyfine hasan :)

• Resmi Gönderi

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

bak ddr4 boyutu ddr5 in 2 katiyken bile yetisemiyor ddr5 e

ve buo yunlar ddr4 e gore tasarlandi gelecek oyunlar ddr5 in performansina gore gelecek o zaman ddr4 ler is yapmayabilir

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Knıght Online online olarak tek oynadığım oyun ve 14 yaşından beri ara ara bıraksamda sürekli oynadığım oyun olmuştur . Bir neslin hayatına mal olan geleceğini yok eden internet kafelerdn sabah açılmasını bekleyen uğrunda arabalar evler verilen oyun Knight Online.

2004 Yılında başladım oyuna o dönem TÜrkiyenin ilk online oyunlarından biriydi..Türkiyeye gelişi 2004 Knight Online oynayınca o kadar mutlu olurdumki dünyalar benim olurdu.

Sonraları işin içine para faktörü girince parası olan oyunda kral oldu .ezdi geçti heryerde olduğu gibi .

2004 2007 arası .çok iyidi lise dönemimdi oyunun en popüler ve çığır açan zamanıydı .. 2007 2010 iyi. 2010 dan sonra paraya endeksli oldu. parayı veren ezdi. oyunda farm yaparak oyundan para kasarakta onları yetişmen imkansızdı

Şu anda nasıl diye sorarsanız 200 bin 300 bin 400 binlik karakterler var .Bunların oyuncağı olmamak için oynamıyorum.

+ doların 18 + ları geçmesi ki oyunun dolar bazlı olması hayatta olduğu gibi oyunuda oynamana engel oluyormalesef. ne kadar çok sevsemde

Mahalle Arkadaşlarım hala çağırıyor gel gel diye ama yok dedim .

Knışht Online için şöyle bir cümle vardır. Knıght Onlıne bırakılmaz ara verilir.

Knıght Online da EN sevdiğim 2 karakter çhar VS bırakıyorum.

Sene 2007

Sene 2006

pasted-from-clipboard.png

1640293016029.jpeg

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

Harici İçerik youtu.be

• Gerçi 2020 ocaktan beri macun sürmedim cpu cooler aldım onu taktırdım zaten büyük bir cpu cooler. kasaya anca sığdı açıp karıştırmadım hiç vatanda taktırdım

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Aurora Borealis ().

• Onunda etkisi vardır macun kurumuştur muhtemelen

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli: