28 OCAK SİSTEMİ

• sinan abi ya sistem bi kaç modeldir çıkmıyor kaçtımı dersin acaba ya eyer bu da kaçarsa varya artık bitti zaten

• Resmi Gönderi

sinan abi ya sistem bi kaç modeldir çıkmıyor kaçtımı dersin acaba ya eyer bu da kaçarsa varya artık bitti zaten

Hayır öyle bir durum yok

• Modellerin kötü çıktığı yok aksine sistemi yavaş yavaş çözmeyebaşlıyorlar cumaya kadar bekleyin herşey netleye ermeye başlar

• Resmi Gönderi

-16 lar iş görür mü?

Görmez hocam

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

-40 lazım değilmi

Ancak doyarız önce bıkmamız lazım

• Resmi Gönderi

Bakalım boşuna çalışmadık sizler için

• Modellerin kötü çıktığı yok aksine sistemi yavaş yavaş çözmeyebaşlıyorlar cumaya kadar bekleyin herşey netleye ermeye başlar

Cumayı bekleyin sistemi güzelce göreceğiz nasipse Umutla ?

• Resmi Gönderi

Bakın size ne diyeceğim, bundan bir ay önce konuyu açtım 28 Ocak dedim 81 ilin 65 hatta daha fazlası kar alacak dedim. Ben 10 günlük bir aralık verip kar gelecek demem net bir tarih verir ve verdiğim tarihin arkasında dururum.

Bu dediğime de ayrı dikkat edin, biz HavalarınSesi'yiz biz elin modeline bakarak tahmin yapmayız elin GFS'sinin son saatine bakarak tahmin yapmayız. Tarihi veriririm sistem gelir ve daha sonra CAN ile cm ile uyarı işlerine girer başarılı bir biçimde ayrılırız. Şu günlerde de sırf sizin heyecanınıza ortak olmak için model takibine katılırım yoksa arkama yaslandım çayımı yudumlarken sistemin gelmesini bekliyorum. Şu zamana kadar sadece birkaç kere sistemin gücünde yanıldık, verdiğimiz tarihte ülkemizi etkileyen bir sistem hep gelmiştir.

Benim ve bizim kimse ile işimiz olmaz tahminimi sunarım başarısız olursa kullandığım yöntemleri gözden geçirir daha iyi bir tahmin sunarım ve sadece başarı yüzdeme bakarım.

Bana göre tahmin dediğin şey bir ay önce 20 gün önce net bir tarih verilerek yapılan şeydir. Daha yakın vadede yapılan tahmin modellere bakarak yapılan ve öngörülen tahmindir ve kişinin başarısını ön plana koymaz.

HavalarınSesi olarak elimizden geldiğince doğru tahminler ve analizleri üyelerimize sunmayı amaçlıyoruz ve arkamıza yaslanıp verdiğimiz tarihleri bekliyoruz.

Saygılarımla TT Sinan NN