FORUMUMUZUN 3.SENESİ KUTLU OLSUN!!!

• Acısıyla tatlısıyla 3yılı devirdik.Forumu geliştirmek için elinden gelen herşeyi yapanlara teşekkür ediyorum.Doğum günün kutlu olsun Türkiyenin en güzel forumu @Havalarınsesi:sevgidolu:

Minik intro çalışması

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

:I

• Resmi Gönderi

Acısıyla tatlısıyla 3yılı devirdik.Forumu geliştirmek için elinden gelen herşeyi yapanlara teşekkür ediyorum.Doğum günün kutlu olsun Türkiyenin en güzel forumu @Havalarınsesi:sevgidolu:

Minik intro çalışması

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Eline emeğine sağlık Mehmet

Güzel olmuş vallah:alkıs:

Başlarken aha şimdi Mr Spak çikacak dedim, çıkmadı:013::014:

• Forumumuzun kuruluşunun 3.yıldönümünü en içtenlikle kutlarım.Yaklaşık 2 seneyi devirdiğim üyeliğimde sizlerden çok şey öğrendiğim gibi abi-kardeş sohbet ortamı benim için çok değerliydi, değerli olmaya devam edecek inşallah.. Nice yıllar sizlerle umarım..:karyagisli::kar::kralice:<3<3:elkaldırma::elkaldıranadam:

• Resmi Gönderi

bu sene çok aktif olamadığım için özür dilerim, sitemizin 3. senesi kutlu olsun nice senelere?

Mühim değil kardeşim. Nice senelere inşallah. Bazen bizler de aktif olamadık.

Forumumuzun kuruluşunun 3.yıldönümünü en içtenlikle kutlarım.Yaklaşık 2 seneyi devirdiğim üyeliğimde sizlerden çok şey öğrendiğim gibi abi-kardeş sohbet ortamı benim için çok değerliydi, değerli olmaya devam edecek inşallah.. Nice yıllar sizlerle umarım..:karyagisli::kar::kralice:<3<3:elkaldırma::elkaldıranadam:

Dr.Selamet sen gediklilerden oldun şu forumda nadir istikrarlı arkdaşlar arasındasın. İnşallah nice 3 seneler geçer buralarda.Sağ salim tabi.

• Mühim değil kardeşim. Nice senelere inşallah. Bazen bizler de aktif olamadık.

Dr.Selamet sen gediklilerden oldun şu forumda nadir istikrarlı arkdaşlar arasındasın. İnşallah nice 3 seneler geçer buralarda.Sağ salim tabi.

inşallah..

• Resmi Gönderi

17 Ocak 2017 UNUTMA UNUTTURMA !!!

17 Ocak 2017 de başladı bizim maceramız, havalarınsesi olmak İçin bir araya gelen tam 8 adam ....öncesinde çekilen çileler ve sonrasında büyüyen gelişen bugünlere gelen serüven ... Bugün 3.senemizin dolmasına tam 3 gün kaldı. Yeni üye arkadaşlarımızı da sene-i devriyemizin kutlamalarına ve hikayemizi

Dinlemeye bekleriz....Hayırlı forumlar ;)

• 3.Yılınız Kutlu Olsun Tebrik Ederim Site Yazarlarının Başarılarının Devamını Diliyorum.

• Nice yıllara sevgili Havaların sesi.

• Nice 3. senelere arkadaşlar, hayırlı olsun herkes için...

• 3.yılımız kutlu olsun HS ailesi daha nice senelere inşallah

• 3.yılımız kutlu olsun.Nice senelere İNŞALLAH.:kutlama::yumruk:

RevivalofSnow~ Airliness..B)