HAVA Hikayeler Ve Anılar

• Resmi Gönderi

-Sevene can feda sevmeyene elveda.

-Çilemse çekerim kaderimse gülerim.

-İstedim vermediler sen şoförsün dediler.

-Sen batan bi güneş ben yollarda çilekeş.

-Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza.

Demin izledim. Yok mu arttıran 😜😜🏃‍♂️

• Resmi Gönderi

Aşk bir sudur iç iç kudur 🤭

• Gerçekten sıkıcı bir gündü en azından kötü hissetmekten iyidir diye düşünüyorum.

2 Ağustos 2021 pazartesi

• Kendime kızmamam gerek... Tüm bu yaşanan kötü günler bana tecrübe kazandırdı iyi taraftanda bakmak lazım aslında.. Ben mi haksızım yoksa onlar mı haksız diye düşünmekten gecelerim zehir oldu bana.. Bilemiyorum, düşünmek istemiyorum.. Ya düşündüklerim doğruysa...

3 Ağustos 2021 salı

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Yusuf ().

• Sanki her geçen gün daha da zorlaşıyor hayat.

3 Ağustos 2021 salı

Harici İçerik m.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Sabah işe gidiyorsun insanların birbiriyle konuştuğunu görüyorsun arabalar her taraftan geçiyor gün henüz aydınlanmamış üşüyorsun kimin kimsen yok sonra tekrar insanlara bakıyorsun baktıkça yalnızlığının gövdesi dahada şişiyor akşamları evin içerisinde kulakları sağır edermişcesine bir sessizlik oluyor, yatıyorsun dışarıdan köpeklerin havlama sessi geliyor oda kapkaranlık duvardaki gölgene dikkatlice bakıyorsun ve yeniden hatırlıyorsun ki yalnız öleceksin.. Uyuyorsun, uyanıyorsun birden bire gecenin karanlığında sabah ezanı okunuyor dışarıda yağmur rüzgar. Rüzgarın camdan çıkardığı ses sana yalnızlığı dahada hatırlatıyor sonra o yağmurda yürüyorsun yürüdükçe ağlayasın geliyor şimşekler çakıyor gök gürlüyor kapşonunu kapatıp sessiz bir şekilde yürüyorsun ,ellerin,gözlerin,ayakların,aklın, bunların hepsinin yaratıcının eseri olduğunu hatırladıkça da mutlu oluyorsun. Kim bilir belkide senin için en hayırlısı olan buydu :)...

• Kış mevsimini neden seviyorum biliyor musun. Çünkü yüzüne yüzüne vuruyor yalnızlığını sabahın köründe uyanınca fırtınanın sesi dışarıdan duyuluyor ya hani.. rüzgarı yağmuru, kar ı, bile yalnızlığını sana anlatıyor

• Resmi Gönderi

Kış mevsimini neden seviyorum biliyor musun. Çünkü yüzüne yüzüne vuruyor yalnızlığını sabahın köründe uyanınca fırtınanın sesi dışarıdan duyuluyor ya hani.. rüzgarı yağmuru, kar ı, bile yalnızlığını sana anlatıyor

<3

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"