İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• bizdede 18.00 a kadae yoğun 18.00 sonrası sabah 09.00 a kadar orta kuvvette kar vermiş

O saatlere çok güvenmeyin derim. Radar iyice eridi. Ve yeni kütleler gelmeyecek. Akşam en geç 10 a kadar İstanbul' un hiç bir yerinde kar kalmaz bence.

• konumum adına bu sistem vasat kalmıştır 23-24 şubat 2019 bile 10 cm almıstık.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen 24OCAK2022 ().

• Arnavutköy -2 derece yoğun bir kar yağışı var.

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

(Video anında azalmıştı ama aniden çok şiddetli yağıyor ve saatlerdir durmadı)

• Nüfusa oranla birçok kişiyi tatmin etmeyen bir sistemdi. Direk akustik sistemi takip edelim en iyisi. Tabi sistemin gelişinde bir problem yoksa.

• benim konumum da çok güzel geçirdi bu sistemi, yaklaşık 15cm örtü oluştu.

• Ümraniye açısından epey şanslı bir sistemdi dün akşam 18.00 den su saate kadar hiç durmadan yağdı hala da yağıyor. 15 cm civarı kalınlık var.

• hadi bitti sistem artık bırakın takibi güzel bir sistem oldu konumum adına 20 cm kar aldık daha da bişey beklemiyorum şu saatten sonra kar alamayan arkadaşlara üzülüyorum bu saatten sonra zor....

• İlaç gibi sistem oldu çok şükür önümüzdeki sistemleri takip edelim inşallah