İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Arkadaşlar konumumuzda ki anlık sıcaklığı en doğru şekilde nasıl görebiliriz ?

Mgmden bakın hocam

Tothenamadı

• Arkadaşlar yağan karın kalitesi neye göre değişir. Ve bu sistemde ne zaman lapa kar görebiliriz ? CAN  Sinan teşekkürler?

Lapa dediğiniz top top olan kar mı? Öyle yapsa caddeleri kapatması heralde 5 dk falan sürer. Kısa sürede kilitler istanbulu

• Arkadaşlar tekrar yazıyorum, 850 hpa sıcaklığı yeterli değil... saf ve net kar Salı öğleden sonra olabilir, eğer DEK şartları oluşursa.. çünkü salı 850 sıcaklığı -13 lere düşüyor... halbuki bugün ve yarın -9 ve -10 .

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar yağan karın kalitesi neye göre değişir. Ve bu sistemde ne zaman lapa kar görebiliriz ? CAN  Sinan teşekkürler?

Ben bir şey demesem

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar tekrar yazıyorum, 850 hpa sıcaklığı yeterli değil... saf ve net kar Salı öğleden sonra olabilir, eğer DEK şartları oluşursa.. çünkü salı 850 sıcaklığı -13 lere düşüyor... halbuki bugün ve yarın -9 ve -10 .

850 sıcaklığı bugün ve yarın -8 ve -9

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Kartal 1.4 derece, yağanlar da eriyor. Ama beklentiye hiç girmediğim için üzülmedim şuanda. Keyifle yağan karı izliyorum.

• Arkadaşlar yağan karın kalitesi neye göre değişir. Ve bu sistemde ne zaman lapa kar görebiliriz ? CAN  Sinan teşekkürler?

Sıcaklıklar 0 altı olsa kar kalitesi hızla yükselir.