İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Herkes önümüzdeki büyük potansiyele odaklanmışken ben de ayın 16 ve 17'si İstanbul yükseklerinin bu kış mevsiminin ilk kar yağışlarını görme ihtimalinin yüksek olduğunu dipnot düşeyim. Rakımınız özellikle 150 üzeriyse kar tanelerini net görürsünüz. Saf kar değil ama, yağmurla karışık olandan =D  

Benim evimin önü 1 metre kar olur o zaman B)

• büyük potansiyelli sistem noldu dalga geçmeden cevaplar mısıniz abilerim

• 16 Aralığı 17 Aralığa bağlayan saatlerde Silivride Kar Yağışı görülebilir silivride yaşayan abilerimiz kardeşlerimiz sokak lambalarına bakmanızı tavsiye ederiz :),

sıcaklık belliki 0 derecenin altına inecek gibi duruyor

Yeni görüntülerde başakşehire kadar olan kısımda çok yüksek ihtimal görürsünüz 100 150 üstü rakım tabiki sokak lambası takibine devam

(kısa süreli)

...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Enes_1 ().

• büyük potansiyelli sistem noldu dalga geçmeden cevaplar mısıniz abilerim

kimse büyük potansiyelli dememişti o beklenen sistem ay sonu ocak başı

...

• Tek isteğim yılbaşında şöyle 5-15 cm lik bir örtü yapan kar yağışı başka bir isteğim yok.

• Tek isteğim yılbaşında şöyle 5-15 cm lik bir örtü yapan kar yağışı başka bir isteğim yok.

+1 fazla bir isteğim yok kar tatili olucak kadar ve arabaların üstünden toplayacak kadar olsun yeter bana

• Bu gece poyraz sert esiyor, hafifte yağış var sokak lambasında kar gibi gözüküyo :-P

Tothenamadı

• snowdepth_20211214_18_276.jpg?
    Müthiş cidden çok sağlam örtü verdi son güncellemede İstanbula şuana kadar gördüğüm en iyi güncellemelerden biriydi

• Resmi Gönderi

21 22 Aralık günü büyük ihtimal İstanbul ve çevrelerinde havada kar görülebilir bence

inşALLAH kardeşim

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Modellerden anlaşıldığı üzere İstanbul için adam akıllı kar görebilmek adına Ocak ayını beklememiz gerekiyor sanırım. Aralık ayında bu denli soğuk hava gelmesi zaten zordu. Modellerin gazına geldik ama gerçekleri kabullenmek lazım maalesef.