İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• 1 ay önce ŞUBATIN 2 Sİ ve 3 ÜNDE ki tahminine alıntı yaparmisin hep beraber bi görelim yaptığın tahmini

Dün Bursa için 5 ile 15 cm kar yağacak diye uyarı veren sonrasında ise yıldız saydığımız mgm nin tahminine bakmam ben

• Tahminimce 3 4 gün sonra kesinleşir Şubat ilk haftası için bir tahminim var

Bu sistem kadar değeri yok önümüzdeki sistemin ama yine örtü potansiyeli taşıyabileceğini düşünüyorum 3 4 şubat gibi giriş yapabilir gfs modelleri bozuk veriyor bi gün kar veriyor bi gün kuraklık veriyor çok oynak 3 4 güne kesinleşir o zaman içinde bir tahmin yaparım olmazsa da benim kaybım olsun :)

bu sistem trakya sistemi olucak en bol yağışı orası alır şimdiden ümitlenmeyin vade ye 1.5 hafta var modeller 1 aydır gösteriyor ama dediğim gibi çok oynak bakalım

sinan hocamız kadar tutturamasakta adam 1 .5 ay önceden tutturdu helal olsun Sinan abim :'D <3

...

• Tüyler diken diken 2-3 güne buralar karışır

Modeller çok oynak daha dün bu sistemi göstermiyordu bi gün kuraklık bi gün yağışlı

...

• 1 ay önce ŞUBATIN 2 Sİ ve 3 ÜNDE ki tahminine alıntı yaparmisin hep beraber bi görelim yaptığın tahmini

Dün Bursa için 5 ile 15 cm kar yağacak diye uyarı veren sonrasında ise yıldız saydığımız mgm nin tahminine bakmam ben

Kardeşim bakarsan görürsün :)

...

• Ben senin gibi kesin konuşmuyorum 1.5 hafta var modeller çok oynak gelmişsin 1 modele bakmışsın aha kar demişsin burda meydan okuyorsun herkese ümit verip 2 3 modele bakmayı öğrenerek insanların duygularıyla oynama

...

• Akşamki yağış kaç gibi başlar ve boğaz hattı ne kadar etkilenir üstadlarımız bilgilendirebilir mi

• Akşamki yağış kaç gibi başlar ve boğaz hattı ne kadar etkilenir üstadlarımız bilgilendirebilir mi

dek oluşumları akşam 7 8 den sonra başlıyor bakalım

...

• anadolu yakası ağırlıklı gibi avrupaya fazla ekmek yok

...

• Bu sene bu kadarı bile beni tatmin etti konum da hiç yoksa 40 cm kar var tşkler Karadeniz..

• anadolu yakası ağırlıklı gibi avrupaya fazla ekmek yok

Avrupa Güney sahillerine pek ekmek yok o zaman avrupa kuzeyine vurabilir

• Avrupa Güney sahillerine pek ekmek yok o zaman avrupa kuzeyine vurabilir

Sistemin yıldızı arnavutköy hocam

...