İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Benim yazıyıda değiştirmezsiniz o.O

Kusura bakma ömercim senin eski yazıyı alıntı alıp silerken ona denk gelmiş kusura bakma :/ dalgınlık

...

• Hocam Perşembe saat 13.00 İstanbul Havalimanı na uçağım inecek. Sizce sorun olur mu ?

• Hocam Perşembe saat 13.00 İstanbul Havalimanı na uçağım inecek. Sizce sorun olur mu ?

seferleri erteleyebilirler yarın akşam akomdan ve valilikten açıklama gelecek

...

• GFS vorteksi 13 martın ilk saatlerinde tam boğazdan daldırdı, bana nispet yapar gibi o.O

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

İstanbul’da Kuvvetli Yer Yer Yoğun Kar Yağışları Bekleniyor !!

İstanbul il genelinde 10 Mart 2022 Perşembe gününden itibaren kuvvetli, yoğun kar yağışlarının, poyraz fırtınasının ve kuvvetli soğuk havanın (mevsim normallerinin 6 ila 10 derece altında) etkili olacağı tahmin ediliyor. Kar yağışlarının il genelinde aralıklarla kuvvetli (10-20 cm kar örtüsü), kentin kuzeyinde ve boğaz kesiminde kuzeydoğu yönlerden esecek kuvvetli rüzgâr ve fırtına ile birlikte deniz etkili yoğun kar sağanakları (20 cm üzeri kar örtüsü) şeklinde olması bekleniyor. Yapılan en son değerlendirmelere göre İstanbul’daki soğuk havanın, kar yağışlarının ve kuvvetli rüzgârın önümüzdeki hafta başına kadar devam etmesi bekleniyor. Ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don olayı, tipi, yağış anında görüş mesafesinde azalma, ağaç, direk devrilmesi ile çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir. Vatandaşlarımızın ve yetkililerin Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı güncel hava tahmin ve uyarı raporlarını takip etmeleri önem arz etmektedir.

Başlama-Bitiş Zamanı10.03.2022 00:00-11.03.2022 23:59

• Vortex çamlıca tarafını vurur mu yoksa avrupa yakası mı alacak sadece

• Resmi Gönderi

THY, İstanbul Havalimanı'ndan 10 Mart'taki 185 seferini, AnadoluJet de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan 20 iç hat seferini olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi..

• Varan 1

Yarın sabahtan itibaren afet geliyor aklınız varsa trafiğe çıkmayın İstanbul'un batısı

deniyor ama ben il genelinde bekliyorum

Sistemi.

0GbE92pot.jpg

Varan 2

Pazar gecesi vurduğu yerde hayat durduracak cinsten oluşum var

4JNXpjEx.jpg

Daha Karadeniz'den akacak dekleri yazmıyorum bile

• Resmi Gönderi

Pazartesi gününe kadar tatil kararı çıkmış

Söyle bir yazı var nette, atalım bizde

SON DAKİKA: İSTANBUL'DA OKULLARDA EĞİTİME 2 GÜN ARA!

Son dakika haberine göre İstanbul'daki okullarda Perşembe ve Cuma günü eğitime ara verildi. 10-11 Mart tarihlerinde İstanbul'daki tüm derecelerdeki okullarda kar tatili yapılacak.

Ayrıca il genelinde hamile ve engelli personel de idari izinli sayılacak.

• pazartesi'ye daha çok var normaldir ama bu görüntüde pazartesi de tatil olacaktır herhalde