İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Bu sistem avrupa yakasına yarayacak gibi duruyor.

...

• Bencede hocam 2021 şubat sisteminde oraya gitmiştim konumumda cıvık ve az bir örtü vardı, orada katur kutur karda yürüdüm

Gelin bekliyorum mahalleme keşke olsa da

• Şu geldiğimiz noktaya bak insan hayret ediyor... kimse aslında büyük tahminde de bulunmamalı görüyoruz maalesef bir tek Allah bilir yani yok 9 şubat yok 20 şubat mor gelcek -20 alacağız denmemeli. Allah'ın gücüne gider maalesef. Kış ayındayız yağmur bile alamadık şu güne kadar. Büyük tahminler yapıp inşAllah Maşallah yazarak tahmin yapmamalıyız bazen şükür de önemli

• Bigboys Silivri’nin Durumunda şimdilik bir sıkıntı yok. Siklon sırasında da yağışlar kar olarak gözüküyor. Bu alçak basınç son 12 saate kadar değişir. Takipte kalalım.

• Şu geldiğimiz noktaya bak insan hayret ediyor... kimse aslında büyük tahminde de bulunmamalı görüyoruz maalesef bir tek Allah bilir yani yok 9 şubat yok 20 şubat mor gelcek -20 alacağız denmemeli. Allah'ın gücüne gider maalesef. Kış ayındayız yağmur bile alamadık şu güne kadar. Büyük tahminler yapıp inşAllah Maşallah yazarak tahmin yapmamalıyız bazen şükür de önemli

Adı üstüne TAHMİN !!!! kesinliği bulunmayan şeylere bu kelimeyi kullanırız. Allaha şükür hepimiz müslüman insanlarız Rabbimizin gücü kuvvetine hiçbir sözde bulunmadık bulunamayızda. her işi tesadüfe şükre bağlayacaksan bu siteye üye olma sebebin nedir?

...

• Gelin bekliyorum mahalleme keşke olsa da

Hocam sanırım Reşitpaşa civarındaydınız tam olarak neresiydi ?

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Şu geldiğimiz noktaya bak insan hayret ediyor... kimse aslında büyük tahminde de bulunmamalı görüyoruz maalesef bir tek Allah bilir yani yok 9 şubat yok 20 şubat mor gelcek -20 alacağız denmemeli. Allah'ın gücüne gider maalesef. Kış ayındayız yağmur bile alamadık şu güne kadar. Büyük tahminler yapıp inşAllah Maşallah yazarak tahmin yapmamalıyız bazen şükür de önemli

Selam

E ben ne diyim şimdi daha geçen öğlen güncellemesinde beğenilerin havada uçuyordu

O zaman MaşaALLAH İnşaALLAH vardı da bugün mü sana ters geldi

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Selam

E ben ne diyim şimdi daha geçen öğlen güncellemesinde beğenilerin havada uçuyordu

O zaman MaşaALLAH İnşaALLAH vardı da bugün mü sana ters geldi

Beğenip beğenmemekle ne alakası var tabii ki güzel bir güncelleme gelince beğeniriz şükrederiz. Kötü geldiği zaman nasip der geçeriz.

• Resmi Gönderi

Beğenip beğenmemekle ne alakası var tabii ki güzel bir güncelleme gelince beğeniriz şükrederiz. Kötü geldiği zaman nasip der geçeriz.

Bir alıntı edicem sana bakalım

• Adı üstüne TAHMİN !!!! kesinliği bulunmayan şeylere bu kelimeyi kullanırız. Allaha şükür hepimiz müslüman insanlarız Rabbimizin gücü kuvvetine hiçbir sözde bulunmadık bulunamayızda. her işi tesadüfe şükre bağlayacaksan bu siteye üye olma sebebin nedir?

Üye olma sebebim modelleri takip edip hobi olarak incelemek... tesadüf ile hiçbir alakalı bir şey demedim çarpıtmayalım :)

• Resmi Gönderi

Neyse gerileme gerek yok bence herkes haklı ne diyelim modellerin bu şekilde gelişmesini kimse beklemezdi .

Karlakurek

Kusura bakma sende