İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Resmi Gönderi

Sabah 5 te uyanmak benim için güzel olur

Yatıp uyursam tabiki

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Merhaba arkadaşlar çarşamba günü çok enteresan şeyler olacak herkes pazar pts ye odaklandı ancak çarşamba günü geçen yılki vortekse benzer oluşum bu sefer -40 lık 500 hpa sı ile İstanbulu inletmeye geliyor gökgürültülü yoğun kar ve tipi söz konusu son yılların en ilginç iç içe geçmiş sistemler zincirini yaşayacağız o 5 cm 10 cm diyen gözleri sürmeli kulakları küpeli sırtı dövmeli tahmincileri görecem bu sistem bittikten sonra. Ha bir şey daha sistem ömrü giderek uzayacak gibi aradaki o ısınma da kalktı sistemin cumaya kadar yolu var bakalım tablo olumluya evrilmeye başladı bu sistemin ilk atağında bile son 48 saatte lehimizi 180 derece döndü ya daha ne dönüşler görecez ne dönüşler bunları gaz vermek için yazmıyorun bunu bilin lütfen arkadaşlar. Yarından itibaren cumaya kadar ne enteresan şeyler görecez hayal bile edemiyorum gerçekten

Tarantula Normalde çok gözükmez, yazdıysa birşeyler olacaktır demektir.. son bir şarkı istiyorum kardeş senden, son bir şarkı. Bir ihtimal daha var...

• Arada bir gözüküyorum işte her zaman böyle cins sistemler gelmiyor çünkü bu sistemde bütün meteoroloji uzmanları çuvallayacak çok ciddi sürprizler olacak sistemde modeller hala çözemedi sistemi o kadar diyeyim.

• Pazartesi sabahı silivrideyim video atabilirsem atmaya çalışırım oradan.

...

• Merhaba arkadaşlar çarşamba günü çok enteresan şeyler olacak herkes pazar pts ye odaklandı ancak çarşamba günü geçen yılki vortekse benzer oluşum bu sefer -40 lık 500 hpa sı ile İstanbulu inletmeye geliyor gökgürültülü yoğun kar ve tipi söz konusu son yılların en ilginç iç içe geçmiş sistemler zincirini yaşayacağız o 5 cm 10 cm diyen gözleri sürmeli kulakları küpeli sırtı dövmeli tahmincileri görecem bu sistem bittikten sonra. Ha bir şey daha sistem ömrü giderek uzayacak gibi aradaki o ısınma da kalktı sistemin cumaya kadar yolu var bakalım tablo olumluya evrilmeye başladı bu sistemin ilk atağında bile son 48 saatte lehimizi 180 derece döndü ya daha ne dönüşler görecez ne dönüşler bunları gaz vermek için yazmıyorun bunu bilin lütfen arkadaşlar. Yarından itibaren cumaya kadar ne enteresan şeyler görecez hayal bile edemiyorum gerçekten

Benim umudum pek yok ,Ben 15 subat odaklandım umarım final Güzel olur Tarantula reis 🥶🥶🥶

• Rüzgar halen kuvvetlenmedi sakin bir hava var ilerleyen saatlerde başlar

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Resmi Gönderi

Kky var şuan

Şimdi durum ne dir

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"