İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Resmi Gönderi

Yarın sabah bir bakıyoruz ? modeler birden bire

Sistemi 2004 ve 2017 yakın çıktıya benzetiyor

Bu bir tahmin değil dir !!

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Ben ümitliyim hocam daha çarşambaya kadar çok değişir. Daha hafta içi pazar gününü bile kurtarır mıyız diyorduk toparladı. Düzelmezsede artık payımızı alıp çekileceğiz ne çıkarsa bahtımıza :)

Tothenamadı

• Sinan Yani TT Sinan Hocam İnşallah Dediğiniz Gibi Olur Lakin Bundan 1 hafta Önce Her İki Büyük Model de 50 cm ve üzerini Gösteriyordu İstanbulun Her Yakası İçin (Anadolu Yakasını 1 Tık Fazla Olmak Üzere) Ama O Günden Bu Güne Özellikte Yağış ve Birikim Açısından Kırpa Kırpa Getirdiler Bu Sistem İyi Kar Yapacak Buna Şüphe Yok Ama Birikim Açısından 2004 ve 2017 ve Hatta Buna 2002 deki 4-9 Ocak Sistemi de Dahil Onları Aşacağına İhtimal Vermiyorum Şahsen Ama Yinede Belli mi Olur Kısmet Diyelim

• Resmi Gönderi

Sinan Yani TT Sinan Hocam İnşallah Dediğiniz Gibi Olur Lakin Bundan 1 hafta Önce Her İki Büyük Model de 50 cm ve üzerini Gösteriyordu İstanbulun Her Yakası İçin (Anadolu Yakasını 1 Tık Fazla Olmak Üzere) Ama O Günden Bu Güne Özellikte Yağış ve Birikim Açısından Kırpa Kırpa Getirdiler Bu Sistem İyi Kar Yapacak Buna Şüphe Yok Ama Birikim Açısından 2004 ve 2017 ve Hatta Buna 2002 deki 4-9 Ocak Sistemi de Dahil Onları Aşacağına İhtimal Vermiyorum Şahsen Ama Yinede Belli mi Olur Kısmet Diyelim

Zaten belirttim bu bir tahmin değildir diye hocam

• Resmi Gönderi

Sinan hocam Şubat sonu veya martta neler olucak varmı tahmininiz. Hiç.

Olmaz mı kış mevsimi tahminlerinin içinde

• Resmi Gönderi

Sinan Yani TT Sinan Hocam İnşallah Dediğiniz Gibi Olur Lakin Bundan 1 hafta Önce Her İki Büyük Model de 50 cm ve üzerini Gösteriyordu İstanbulun Her Yakası İçin (Anadolu Yakasını 1 Tık Fazla Olmak Üzere) Ama O Günden Bu Güne Özellikte Yağış ve Birikim Açısından Kırpa Kırpa Getirdiler Bu Sistem İyi Kar Yapacak Buna Şüphe Yok Ama Birikim Açısından 2004 ve 2017 ve Hatta Buna 2002 deki 4-9 Ocak Sistemi de Dahil Onları Aşacağına İhtimal Vermiyorum Şahsen Ama Yinede Belli mi Olur Kısmet Diyelim

Düşüncene saygı duyarım ama bu sistemin en enteresan tarafı arkadaşlar uzun vadeli bir sistem geldi geçti bir sistem değil. Yani sıcaklıklar çok iyi değerde 2 hafta boyunca yere gökten ne düşse kar olarak gelecek inşallah. Bence böyle bir ihtimal olursa ne 2002, ne 2004 ne 2017 ye benzer şahsına münhasır bir sistem oluşma ihtimali yüksek. Çünkü şu an ucu bucağı görünmüyor.

• hocalarım konumum adına geçtiğimiz sistemden daha iyi bir kar örtüsü alır mıyım yani 15 ocak sistemini geçer miyiz ?

• Sistemci5534 hocam evet bu sistemin bence en sağlam tarafı uzun soluklu olan soğukları Ben bu sistemin 2002 gibi çok güçlü deklere sahip olmasını 2004 gibi boğaz köprüsünün bir tane halatını koparan fırtınaya ve kar birikimine sahip olmasını 2017 gibi de 50 cm ve üzeri Birikim yapmasını arzu ederdim ama dediğiniz gibi soğuğu uzun bir sistem ama kar miktarı olarak bunların yanına yaklaşabilir mi hala muamma yani umudum pek yok ha şu kesin ki 18 ocaktan fazla kar yağacak ama vade de daraldı artık modeller ne kadar lehimize veya aleyhimize değişir görücez İnşallah

• Sinan hocam ama modellerde ayın. 23 den sonra Afrika gözüküyor nolur Afrika’yı alın Hocam artık gelmesin bize. :kutup ayısı:Bunu gönderin Hocam.

Yazacak bişey bulamıyoruz Erdal sana artık.