İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• gençler ecmwf veya gfs bulutların hareketini modelliyor. Harwket nasılsa ona en uygun modeli yapmaya çalışıyolar. Ecmwf aşırı batılı verse 60 santim kar yağacak dese de gerçekte öyle değilse yağmıcak yani. Modellere sövmenin anlamı yok

Hocam tamamda bu bulutlar sisteme 1 gün kala bir anda doğulumu gitmeye başladı

Tothenamadı

• Artık burdan sonra yaşayıp görmek lazım modellerin bir anlamı yok 1 gün kalmış zaten moral bozmaya gerek yok 18 şubatı hatırlayın 5 cm varken 5 cm den baya bir fazla kar almıştı

• 23 Şubat 2019 kar haritasını görebilen varmı? Nerden bakılıyor? İstanbul kar tahmini merak ettim.

• Artık burdan sonra yaşayıp görmek lazım modellerin bir anlamı yok 1 gün kalmış zaten moral bozmaya gerek yok 18 şubatı hatırlayın 5 cm varken 5 cm den baya bir fazla kar almıştı

DEK şartları 18 Şubat'ın yanına yaklaşamaz şu an, yanlış bir örnek.

• 2 3 cm düştü yine de iyi ben bir 5 cm düşmesini bekliyordum :'D

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• 23 Şubat sisteminde 24 Şubat'a modeller öğlen yağmura döner demişti hepsi çuvallamıştı ve kar geceye kadar devam etmişti konumumda

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• 23 Şubat sisteminde 24 Şubat'a modeller öğlen yağmura döner demişti hepsi çuvallamıştı ve kar geceye kadar devam etmişti konumumda

yüksekler icin oyleydi esenyurtta örtü varken avcılar'da bir sey yoktu

• DEK şartları 18 Şubat'ın yanına yaklaşamaz şu an, yanlış bir örnek.

18 Şubat'ta 2015'te ull oturdu İstanbul üzerine farklı olaylar.

• Arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar. Pendik için ne diyorsunuz genellikle sistemlerin şanssız noktalarından biridir ama. Siz ne dersiniz