Coronavirus COVID-19 Güncelleme ve Bilgilendirmeler

• Ah su buzul lar bir cozulsede sov yapsa hapsolmus virus ler ?

corona virüsün ilk zamanlarında zonguldakli abimle ne tartışırdık ?

• FAHRETTİN KOCA:

100.000 nüfusa karşılık gelen haftalık vaka sayısı en çok artan illerimiz Düzce, Çanakkale, Zonguldak, Yozgat ve Yalova. Azalan illerimiz ise Kırklareli, Kilis, Samsun, Osmaniye ve Adıyaman. Vaka sayısı artış hızı azaldı. Vaka sayıları da tedbirlerle birlikte azalacak. https://t.co/mMsHMT3JEi

• Resmi Gönderi

@Yusuf bir daha haklıymışım diye yazarsan bulaşıklar sende.

Geriye dönüp okumadım bile kendi yazdıklarımı az çok biliyorum.Benim sana yazdıklarım bir nevi ortam sakinleştirmeye yönelik yada senin annem babam ailem diye korkarak yazdıklarına bir frendi genelde.Yada senin komplo dediğin yerlerde ,ispat yok panik olmayalım dediklerim vardır sanırım.

Neyse sen haklıymışsin her yeri alt üst etti bu illet.Tez zamanda kurtuluş diyelim inşaallah.Adını bilmem ama gençler için "acil izin "istendiğini biliyorum.Hastalikta yas düşmeye başladı vaka sayısı arttı ve hasta da kayıpta artıyor diye aşı çalışması yapılıyor,başlandı.

• @Yusuf bir daha haklıymışım diye yazarsan bulaşıklar sende.

Geriye dönüp okumadım bile kendi yazdıklarımı az çok biliyorum.Benim sana yazdıklarım bir nevi ortam sakinleştirmeye yönelik yada senin annem babam ailem diye korkarak yazdıklarına bir frendi genelde.Yada senin komplo dediğin yerlerde ,ispat yok panik olmayalım dediklerim vardır sanırım.

Neyse sen haklıymışsin her yeri alt üst etti bu illet.Tez zamanda kurtuluş diyelim inşaallah.Adını bilmem ama gençler için "acil izin "istendiğini biliyorum.Hastalikta yas düşmeye başladı vaka sayısı arttı ve hasta da kayıpta artıyor diye aşı çalışması yapılıyor,başlandı.

aradan baya zaman geçtik unutmuşum sadece beni sakinleştirmeye çalıştırdığını kusura bakma abi senide araya kattım ?

• Bir kişi ama dedikleri mantıklı bir kişi diyor ki 2-3 yıla bitecek ama araştırmaları falan hepsi çok güzel

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• en az 5 yıl daha bizimleymiş annem bir yerden duymuş bana öyle dedi

benim le senin dediklerin arasında fark yok en az 2 yıl var mı var

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Ah su buzul lar bir cozulsede sov yapsa hapsolmus virus ler ?

Bu buzulları bilerek eritiyor olabilirlermi? Eriyen yerler de hep eskiye dair araştırmalar yapılıyor çünki. Hatta ve hatta Bi ara çıkan bir haberde dünyanın orta katmanına açılan bir mağara varmış oralarda. Orta katmanda başka bir yaşam var olduğu sanılıyor hinduizm ve Budizm inanışına göre. Uzaylılar da yer altından yer yüzüne çıkıyorlarmış ?

• benim le senin dediklerin arasında fark yok en az 2 yıl var mı var

Kime inanacağımı şaşırdım biri 5 diyor biri 2 biride aşılandıktan sonra ?

İllaki olacaktır mesela ağzımızda çıkan uçuk da bir virüstür hatta zamanında ölümcülmüş sonra insanların vücudu bağışıklık oluşturmuş şimdi sadece ağzımızda yara çıkartabiliyor korona da öyle olacaktır büyük ihtimalle

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• İllaki olacaktır mesela ağzımızda çıkan uçuk da bir virüstür hatta zamanında ölümcülmüş sonra insanların vücudu bağışıklık oluşturmuş şimdi sadece ağzımızda yara çıkartabiliyor korona da öyle olacaktır büyük ihtimalle

Allah bu illeten kurtulmayı en kısa zamanda nasip eder inşallah

• Tek gerçek bu virüs tarih sahnelerinde yerini alır biz de bunu yaşayan bir nesil oluyoruz nereye kadar gider bakalım

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Farkındamısın filmlerde geçen olaylar tek tek gerçekleşiyor.

• küçükken salgınlı bi film izlemiştim aynı corona gibi bir ülkede başlamıştı ölümcül sonra tüm dünyaya yayılmıştı az çok hatırlıyorum. Coronoda da aynısı oldu