Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Ecmwf istanbul alçak kesimler için 5-10 cm vermiş. Ortalama bu kadar olur mu? Küçükçekmecede kar taneleri biraz büyüdü ve şiddeti arttırdı.

• Ecmwf istanbul alçak kesimler için 5-10 cm vermiş. Ortalama bu kadar olur mu? Küçükçekmecede kar taneleri biraz büyüdü ve şiddeti arttırdı.

Bizim burası da Küçükçekmece 5-7 cm örtü var

• Cennet mahallesi 5-7 cm yok. 2-3 cm falan kaldırımlarda fena kar yok.

• Ben 16-17 Ocak sistemini özledim. Bursa için çok güzeldi kaliteliydi. 6 gün yerde kaldı. Keşke o sistem kadar olabilse normalde üstünü bekliyordum bu sistemde ama şimdi eğer onun gibi olabilirse helal olsun derim. Zor yani

• Bu kadar potansiyelli sistem böyle olmamalıydı bence.Rakım 37 ancak dışarıda max 1 cm örtü var.Yollar desen yağmur yağmış gibi ıpıslak.Sadece arabaların ve çimenlerin üstünde hafif var.Yok arkadaş olmayacak böyle en iyisi yüksek rakımda oturmak.Buraya sibiryada inse max dışarısı bu kadar olur.İnşallah deklerden yararlanırız ne diyeyim.

• Snowreis41 hocam dediğiniz gibi çok potansiyelli sistemdi yani o 87 denmesi, haber olması falan boşa değildi görüntüler hepimizi fazlasıyla havaya soktu ama yine son anda gol yedik. Modeller bir hafta her gün hayal sattılar bize biz de istikrar sandık güven duyduk. Neyse hocam takmayalım boşverin. Ne alırsak kârımıza hayırlısı olsun diyelim

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Poyraz ().

• Aynen yok işte sahilde bile en az 10-15 cm dediler beklentiye girdik ancak beklediğim gibi olmadı napalım artık başka senelere artık.Şuan konumumda 1-2 cm bişey var.Oda arabalarda zaten.Neyse bunada şükür.Afrika atağı yemekten iyidir.

• Merhaba. Konuşmalarınızdan bundan daha fazla yağmayacağını anladım doğru mudur? Daha fazla kar yağacak mı Kocaeli ye

• 850 hpada sıcaklık sıkıntısı var.şuan en az -10 -15 girmeliydi.

• Merhaba. Konuşmalarınızdan bundan daha fazla yağmayacağını anladım doğru mudur? Daha fazla kar yağacak mı Kocaeli ye

Valla hocam daha ne kadar yağar bilmem de beklediğimiz gibi olmadı ben onu diyorum.

• Manyas - balıkesir(balikesirin kuzey kısmı ) olarak 10 cm kar aldık her yer beyaz , eriyor evet ama en azından cok guzel bir ortu var her yerde sokak araları da dahil cok guzel, ama Allah a şükürler olsun erisede erimesede yağmur istediğimiz günleri arattirmasin Allah , bu siteminiz kimlere dostlar sabir edin elbet simdi olmasa yarin olur ,