Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Bu kadar olumsuz düşünme. Bursa’nın bir özelliği var bu tarz sistemlerin genelde ikinci yarısı, son ayağı Bursa’yı tatmin eder. Ben çok kez buna şahit oldum bir Bursalı olarak. Onun için ne çok karamsarım ne de çok büyük beklentim de yok. Orta şeker. Bu arada şu an çok güzel yağıyor

• tamam bakalım :D ne zaman başıyor bu dek şimdi gece olurmu bişiler

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Bu kadar olumsuz düşünme. Bursa’nın bir özelliği var bu tarz sistemlerin genelde ikinci yarısı, son ayağı Bursa’yı tatmin eder. Ben çok kez buna şahit oldum bir Bursalı olarak. Onun için ne çok karamsarım ne de çok büyük beklentim de yok. Orta şeker. Bu arada şu an çok güzel yağıyor

kanka öyle yani sistemi karakterini belli etti pasifleşti yani :)

en azından bursada pasif

burda yağoş hala zayıf standart :D konum kurtbasan

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

Abi sen tıp mi okuyorsun

• balıkesir susurluk yolunda kar fırtınası var. Yuksek tepelerde sağlı sollu araçlar var yoldan çıkmış. Yağış çok şiddetli degil lakin fırtına bayağı etkili. Dinlenme tesisine çektim aracımı. Araç sallanıyor :)

• Açıkcası bu sistem benim beklentimi az çok karşıladı. Cumartesi 11.30'dan beri 1 dakika bile durmadan aralıksız saf kar yağışı aldım konumumda. 3-4 cm kadar birikim oldu ve hala DEK yağışları başlamış değil.

:kralice:

• Açıkcası bu sistem benim beklentimi az çok karşıladı. Cumartesi 11.30'dan beri 1 dakika bile durmadan aralıksız saf kar yağışı aldım konumumda. 3-4 cm kadar birikim oldu ve hala DEK yağışları başlamış değil.

Aga yok 0 İzmit'te 0 ya başaramadı bir türlü tutunmayı Allah kahretsin ya keşke hiç yagmasaydi daha az üzülürdüm

• Aga yok 0 İzmit'te 0 ya başaramadı bir türlü tutunmayı Allah kahretsin ya keşke hiç yagmasaydi daha az üzülürdüm

Efsane olacak bir sistem küçük detaylarla rakım sistemi oldu benim de üzüldüğüm nokta bu maalesef

:kralice:

• Efsane olacak bir sistem küçük detaylarla rakım sistemi oldu benim de üzüldüğüm nokta bu maalesef

Ya cidden kaç hafta takibini yaptım hiç olmadı bu hiç hemde Sibirya sistemi dedik hale bak

• Konumumda hala ne kar başladı nede yerlerde kar var hiçbişey yok allah aşkına çok kar olan biyer bana kar yollasın. Ya bu sistemde bana yağmadı allah aşkına CAN  Sinan hocalarım. Bana hangi sistemde kar yağıcak ya. Allah aşkına.

• Konumumda hala ne kar başladı nede yerlerde kar var hiçbişey yok allah aşkına çok kar olan biyer bana kar yollasın. Ya bu sistemde bana yağmadı allah aşkına CAN  Sinan hocalarım. Bana hangi sistemde kar yağıcak ya. Allah aşkına.

Ya kardeşim adamlar nerden bilain sana hangi sistemde kar yagicak izmit merkez de de jirsey yok rakım sistemi işte ne soyluyorsun olmayınca olmuyor