Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Resmi Gönderi

Sitede can haritalı tahmin yaptı hemde 2 tane biri siklon için diğeri dek için

Benim daha ne cevap verebilirim Erdal güzel kardeşim bizde öyle ahım şahım bir kar olmadı yerlerde fakat oldu cıvıklaşmada olsa 20 cm oldu

Şimdi dek bekliyoruz

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Hayır konumunuzda cephenin kalıntıları mevcut asıl Dek yağışları akşam başlıyor

Teşekkürler. Bu sabah yine örtüsüz uyandım ama güzel yanı şu, dünden beridir sürekli orta kuvvet zaman zaman yoğun şekilde yağıyor. Ama bu sabahki kar seyirlik olarak göz dolduran türden. İri taneli yağıyor. Bakalım DEK’ler bize ne getirecek. DEK yağışında en sevdiğim şey çok yoğun yağması ve iri taneli olması. Umarım nasip olur

• Teşekkürler. Bu sabah yine örtüsüz uyandım ama güzel yanı şu, dünden beridir sürekli orta kuvvet zaman zaman yoğun şekilde yağıyor. Ama bu sabahki kar seyirlik olarak göz dolduran türden. İri taneli yağıyor. Bakalım DEK’ler bize ne getirecek. DEK yağışında en sevdiğim şey çok yoğun yağması ve iri taneli olması. Umarım nasip olur

Dek yağışlarının tutarlığı daha iyi olur hem yarın sıcaklık sorunu da yok

• 1-)Fotoğraf görünmüyor hocam
    2-)Dek'ten etkilenme ihtimaliniz var

Kusura bakmayın hocam.Bende gözüküyor ama bilemedim sizde neden gözükmediğini bidaha deniyeyim.Eğer dek yağışlarından iyi bir şekilde etkilenirsek cidden önemli bir örtü oluşabilir.IMG-20210215-WA0020.jpg

• Rakım çok etkili olmuş bu fotoğraflardan anladığım kadarıyla. Demek ki şöyle 250-300 rakım ve biraz üstünde olsaymışım şu an bir karış kar birikimi görürmüşüm

• Rakım çok etkili olmuş bu fotoğraflardan anladığım kadarıyla. Demek ki şöyle 250-300 rakım ve biraz üstünde olsaymışım şu an bir karış kar birikimi görürmüşüm

Evet şuan bile güzel bi birikim var.Birde dek yağışlarından etkilenirsek on numara olur bakalım göreceğiz.

• bursada kar yağışı gece.bir kesti bi daha hiç yok sistem selamnun aleyküm

Bu saatten sonra hiçbirşey olmaz son umudum geceydi gece hiç yağmadı.

Tamamen hayal kırıklığı yanıltmadı beni.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• sistemin kar rekoru olacak denilen kocaeli an itibari ile sicaklik rekoru sahibi oluyor modeller ne gosterdiyse tam tersi oldu bu sehirde 150 mt alti rakımda oturmak artik iskence oldu sistemin en fos illerinden biri olduk.

• Ömer hocam konumumda ne kar yağışı var ne DEK var nede örtü var arbalarda çatılarda bile yok hiçbişey yağmıyor da yokta. Nolucak böyle benim. Konum hocam :/

• Resmi Gönderi

20210215_102108.jpg

20210215_103048.jpg

20210215_103254.jpg

20210215_103426.jpg

20210215_103826.jpg

balikesir merkezden 10km mesafede ibirler tarafi. ben gidemedim ama balikesirden gitmek isteyen varsa 4x4 gerekli 15km den sonra 50cm yi geciyor fazlasida vardir yollar ulasima kapali.

• Bulunduğum konum 20cmi geçti rakım 167m ve yağış devam ediyor