Aralık İlk Haftası Kar Geliyor

• Resmi Gönderi

Hani kardeşim Aralık ilk hafta kar geliyordu bı tahmin yapar Ken veri paylasarak yapiniz kaç gündür misafir olarak bakıyorum sinirden üye oldum veri yok bişey yok nasıl sen aralik ilk hafta kar gelecek diyorsun şaka mı yapıyorsun sen kardeşim ondan bu forma kimse üye olmuyor sen önce verimi göster hani noldu Aralık ilk hafta fos oldu gitti bütün veriler aralik 15 ve 20 sinden sonra kar gelecek diyor Okey sen burda milleti heycana soktun yok oyle bişey ilk hafta kar kar yok hatta yağmur bile gfs onu bile her güncelleme de kirpiyor tahmin yaparken verilere bakin arz ederim.

Üslubu bozmuyoruz Yusuf bey

15-20 sinden sonra kar gelecek diyen kim?hangi veri?

O güne daha 1 ay var sayılır

Demekki 1 aylık tahmin oluyor..

Bu forma üye kimse olmuyor veya oluyor o bizim sorunumuz

Başka forumlarda bulunun yani hoşunuza neresi giderse.Buraya atar gider yazmak için üye olmayın.

Başka forumlar bize örnek değil bizde elden geldiği kadar iyi niyet ve beraberlik ön planda..

Ortaya bir şey atarak heyecan da yarattık diyelim senin deyiminle..Bu bize ne kazandıracak..

Fazla üye sadece neşe verir başka bir getirisi yok.

Bu işi yapanlarda para pul kazanan birileri değil ki..

Hatta kendi işlerinden zaman çalarak buraya birşeyler karaliyorlar..

Boş iş pesinde değil kimse..

• Resmi Gönderi

bi yönetici olsam canımı sıkana ban atardım valla

ben sakin değilim sizin gibi abi iyi dayanıyorsunuz hiç cevap bile vermem anlamıcak zaten

Biz atmiyoruz biriktiriyoruz..

Yaşı 40 der Yusuf beyin ama yazdıkları ?

• Resmi Gönderi

Hani kardeşim Aralık ilk hafta kar geliyordu bı tahmin yapar Ken veri paylasarak yapiniz kaç gündür misafir olarak bakıyorum sinirden üye oldum veri yok bişey yok nasıl sen aralik ilk hafta kar gelecek diyorsun şaka mı yapıyorsun sen kardeşim ondan bu forma kimse üye olmuyor sen önce verimi göster hani noldu Aralık ilk hafta fos oldu gitti bütün veriler aralik 15 ve 20 sinden sonra kar gelecek diyor Okey sen burda milleti heycana soktun yok oyle bişey ilk hafta kar kar yok hatta yağmur bile gfs onu bile her güncelleme de kirpiyor tahmin yaparken verilere bakin arz ederim.

Önce dikkat et daha Kasım ayındayız bak bir şekilde üye olmuşsun tebrik ederim çok erken davrandın,Aralık ayı ilk hafta dedik Aralık 1 de çok yoğun kar geliyor demedik,kar geliyor diye tahmin yaptık senin çok sevdiğin GFS de sistem gözükmedi diye ortalığı ayağa kaldırma tahmin tutmazsa yapacak bir durum yok tahmin tutunca nobel ödülü almadığımız gibi tutmasa da tebrik edeceksin çıkan senaryolarda bahsettiğimiz sistemi gördük ister takip et ister etme Malatya da kar yok

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

• Resmi Gönderi

144 saat ten sonra degismez artık.

DEĞİŞİR DEĞİŞMEZ ARŞİVDEN ÖRNEK SANA

havalarinsesi.com/attachment/2966/

havalarinsesi.com/attachment/2968/

DEĞİŞMİŞ HALİ

havalarinsesi.com/attachment/2969/havalarinsesi.com/attachment/2970/

• tahmin yapılır gerisi allahın işi zaten kimse yüzde yüz olacak demiyor ayrıca kar geliyo diyince 81 ile kar geliyo demiyoruz

• Resmi Gönderi

Sistem bir ihtimal efsaneye dönüşmesin sonra ?

• Resmi Gönderi

Dönüşürse kar yağarken bize Bi video atarsin abi

Tabikide atarım yeterki sabredelim

• Hani kardeşim Aralık ilk hafta kar geliyordu bı tahmin yapar Ken veri paylasarak yapiniz kaç gündür misafir olarak bakıyorum sinirden üye oldum veri yok bişey yok nasıl sen aralik ilk hafta kar gelecek diyorsun şaka mı yapıyorsun sen kardeşim ondan bu forma kimse üye olmuyor sen önce verimi göster hani noldu Aralık ilk hafta fos oldu gitti bütün veriler aralik 15 ve 20 sinden sonra kar gelecek diyor Okey sen burda milleti heycana soktun yok oyle bişey ilk hafta kar kar yok hatta yağmur bile gfs onu bile her güncelleme de kirpiyor tahmin yaparken verilere bakin arz ederim.

ARkadaşım burada kimse kesin olacak bir şeyi söylemedi hepimiz ecmwf ve gfs nin yalancıyız zaten Türkiye 2 senedir doğru düzgün 1 sistem bile alamadı bunu burada sitem etmeye hakkın yok buradakileri de suçlayamazsın haksızlık yapma isteyen üye olur veyahutta olmaz ayrıca sistemin gelip gelemeyeceği hala net değil bakarsın bir mucize oldu