Şükür Kavuşturana

• Sağol abi iyi geceler ay sonu tahmini ne zaman yatiyom ben

• Gölcük ilçesi biraz güneyde kalıyor gelen deniz etkisi kar yağışının buraya gelene kadar zayıflamasından endişe ediyorum böyle bir şey söz konusu mu

• Semih dostum bu ao nao bu kadar negatifteyken sistem almamız ilginç bazı sebepleri var tabii sence en önemli sebep nedir bir de nao güzel önümüzdeki günlerdeki seyri itibariyle. Yorumunu bekliyorum iyi geceler

• evet senı takıp etmek bunun ıcın zevklı hos geldın hos geldım.yaklasık ısımden dolayı 10 senedır takıp etmekteyım.senı ızleme alıskanlıgım kıs aylarında engellı dostlarımızın nakıllerı sırasında olusabılecek kotu hava sartlarının onlemlerını almak onların daha emnıyetlı saglık kuruluslarına gıtmesını organıze etmek ıcındı.sımdı ıse heyecanla efsane ne dıyecek ne yazacak dıye takıp edıyorum.kolay gelsın kalemıne saglık.

• Resmi Gönderi

Hocam Elinize Emeğinize sağlık. Herkesin şöyle 2017 den bu yana beklediği ancak tam anlamı ile doyamadığı nispeten 2018 şubatta 2-3 günlük sistem ile hevesimizi aldığımız karlı sistem en nihayetinde bizleri bulacak Şükür Kavuşturana dedikleri kadar var hakikaten.:olumlu:

• Bu sistem kış için start sistemidir. Şubat ve mart ortasına kadar her an yoğun kar alabileceğimiz sistemler görülecek gibi görünüyor. Kısacası son 3 -4 yıldan farklı bir kış potansiyeli görünüyor.:)

• Efsane-Semih abi günaydın iyi günler

Bu akşam aciklama bekliyoruz ayin son haftası ile ilgili

Kolay gelsin size

• Semih dostum bu ao nao bu kadar negatifteyken sistem almamız ilginç bazı sebepleri var tabii sence en önemli sebep nedir bir de nao güzel önümüzdeki günlerdeki seyri itibariyle. Yorumunu bekliyorum iyi geceler

Nao endekside kendi icinde bolumlere ayriliyor. Ayrica sistem balkanlardan gelsede kokeni sibirya.mgm o yuzden sicakliklari dusuk veriyor.sibirya negatif endekste gelir.