Şükür Kavuşturana

• Artik ani yasama zamani geldi. Bu aksamdan yarin aksama kadar olan kisim en etkin kismi. Radar takibine basliyoruz. Beklentim her ilcenin kartopu oynayip kardan adam yapmasi yonundeydi. Yarin sabaha uyandigimizda bu beklentim karsilanacak gibi duruyor.

Uzun vade icin gerekenleri diger baslikta soyleyecegim. Henuz vakti var. Bu sistemi atlatalim bakacagiz.

Semih abicim ay sonu sistemi hakkinda kac gun etkisi nedir ne zaman yansir yapicak mısın gunaydin koly gelsin Efsane-Semih

• Semih abicim ay sonu sistemi hakkinda kac gun etkisi nedir ne zaman yansir yapicak mısın gunaydin koly gelsin Efsane-Semih

Semih hoca yazdı ya en sonunda zamanı var. Bekle biraz önümüzdeki sistemi bi bitirelim

• Son veriler eşliğinde Doğu Karadeniz sahil kesimi için sizin görüşlerinizi öğrenebilirmiyiz hocam..

• Semih hocam henüz erken ancak çok merak ediyorum. Ay sonu sistemi Sibirya kökenli olabilir mi?. Gerçi hocam İzlanda siklonik hava merkezi 20 ocak sonrası sanki deli gibi ab üretecek gibi görünüyor. Bu durumda ay sonu sistemi almamız zor değil midir?.

• Resmi Gönderi

O kadar imkana rağmen saati bile tutturamayan mgm varken kalkıp semih hocadan bir ay sonrasını sormak nasıl bir düşüncedir adam açık açık diyor atmosfer pelte çıkmış tutarlı değil daha nasıl bir tahmin beklentisi var 10 gün sonra 2 metre kar yağacak gibi sallamasoyonlar sosyal medyada var kendini avutmak isteyen onlara baksın

• semih kardeşimi 13 yıldır izlerim.süprizleri ve efsaneleri sever müjdeler bu sistemler onu heyacanlandırmaz

• Bence heyecanlandirir.sanki her sene 4 5 defa 30 ar santimlik kar geliyor.4 yil gecti.

• bi heyecanla uyanıp cama koştum ama sıfıra sıfır elde var sıfır. Bayrampaşa adına konuşuyorum tam bir hüsran. Dün kendi kendime diyordum ki semih hoca neden bu kadar karamsar ve sessiz diye. Şimdi anlaşıldı . Herkes biraz fazla abarttı bu sistemi galiba. Tüm istanbul örtü felan da yapmadı . Bilmiyorum ama gerçekten çok üzüldüm nerdeyse oturup ağlayacağım sinirden.

• bi heyecanla uyanıp cama koştum ama sıfıra sıfır elde var sıfır. Bayrampaşa adına konuşuyorum tam bir hüsran. Dün kendi kendime diyordum ki semih hoca neden bu kadar karamsar ve sessiz diye. Şimdi anlaşıldı . Herkes biraz fazla abarttı bu sistemi galiba. Tüm istanbul örtü felan da yapmadı . Bilmiyorum ama gerçekten çok üzüldüm nerdeyse oturup ağlayacağım sinirden.

Üzülmenizi anlıyorum. Ancak siklonik sistemlerde bu daha önce de defalarca yaşanılmış bir olumsuzluktur. Siklonik soğuk sistemlerde iş biraz tombalaya benzer adeta. Kısacası ne çıkarsa bahtına olayı!. Bu tip sistemlerin ardında Sibirya gibi termik yüksek basınç destekli soğuk olmadığında soğuma genele yayılmakta zorlanıyor. Bir de şunu da hesaba katmak gerekir ki; sistem öncesi hava sıcaklıkları fazla yükselmişti. Bunun olumsuz etkilerini de göz önünde bulundurmak elzemdir.

• O kadar imkana rağmen saati bile tutturamayan mgm varken kalkıp semih hocadan bir ay sonrasını sormak nasıl bir düşüncedir adam açık açık diyor atmosfer pelte çıkmış tutarlı değil daha nasıl bir tahmin beklentisi var 10 gün sonra 2 metre kar yağacak gibi sallamasoyonlar sosyal medyada var kendini avutmak isteyen onlara baksın

Evet haklısınız arkadaşım. Semih beyden istediğim biraz falcılığa giriyor bilimsel sınırı aşıyor. Semih hocamız bilir ne zaman hangi ölçüde açıklama yapacağını.:olumlu::olumlu: