Sohbetimiz Bol Olsun! - Şubat 2021

• Arkadaşlar bunu demenin vakti geldi bence..

Buradan ECMWF ve GFS yetkililerine sesleniyorum. Ya pazartesi gününe kadar ülkemize bir efsane verirler yada kendimi 3. köprüden atarım. Son uyarımdır yaparım.

• Arkadaşlar bunu demenin vakti geldi bence..

Buradan ECMWF ve GFS yetkililerine sesleniyorum. Ya pazartesi gününe kadar ülkemize bir efsane verirler yada kendimi 3. köprüden atarım. Son uyarımdır yaparım.

Hahahahaha ?

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Castiello68

Model başlamadan sen cevabını almıştın zaten şimdi neden kendini feda ediyorsun :D  

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Gözlerini korkutmak lazım. Şimdi gidip twitter dan yazıyorum ECMWF sitesinin altına bakalım bu gece ne olacak CAN

• Az önce model sayfasına yazdımda Can hocam konu dışı diye çöpe attı ordada dedim burdada diyorum GFS ABD modeli olduğu için bizimde kar sevdalısı olduğumuzu biliyorlar bence o yüzden bizi üzmek istiyorlar zaten Biden geldi tam Türk düşmanı ??

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Az önce model sayfasına yazdımda Can hocam konu dışı diye çöpe attı ordada dedim burdada diyorum GFS ABD modeli olduğu için bizimde kar sevdalısı olduğumuzu biliyorlar bence o yüzden bizi üzmek istiyorlar zaten Biden geldi tam Türk düşmanı ??

Dış minnakların oyunu diyosun =D

Tothenamadı

• Allah'ım insAllah Gem modelindeki gibi gelsin , yeraltı sularımız , barajlarimiz topraklarımız su diye ağlıyor , Amin

• Resmi Gönderi

Soğuk tarafta kalmak bir ayrıcalıktır.

EDİT: İMLA

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Ecm gem'e benzer çıktı sunuyor bazen bu akşamda gfs inadına gem'e benzer belki?

• Uzun vadeden hiçbir şeyin hayalini kurmamak beklentiye düşmemek lazım. Bunu hep söylüyoruz ama her defasında aynı hataya da düşüyoruz. Duygularımıza yenik düşüyoruz bazen. Ama yok düşmemek lazım. Geliyor meliyor da dememek lazım. Taa son 72 saate kadar kendimizi sıkıp ne kadar efsane de görsek heyecanı bastırıp takip etmek lazım. Doğrusu bu ben söyliyim. Ondan sonra canımız sıkılıyor başka bir şey olduğu yok. Kendimizi yoruyoruz hem de 50 defa değişeceğini bildiğimiz halde iki tane görüntüye düşüyoruz. Yok abi ben çarşambaya kadar geliyor falan demiyorum kendi adıma. Sadece izleyeceğim.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Poyraz ().

• Uzun vadeden hiçbir şeyin hayalini kurmamak beklentiye düşmemek lazım. Bunu hep söylüyoruz ama her defasında aynı hataya da düşüyoruz. Duygularımıza yenik düşüyoruz bazen. Ama yok düşmemek lazım. Geliyor meliyor da dememek lazım. Taa son 72 saate kadar kendimizi sıkıp ne kadar efsane de görsek heyecanı bastırıp takip etmek lazım. Doğrusu bu ben söyliyim. Ondan sonra canımız sıkılıyor başka bir şey olduğu yok. Kendimizi yoruyoruz hem de 50 defa değişeceğini bildiğimiz halde iki tane görüntüye düşüyoruz. Yok abi ben çarşambaya kadar geliyor falan demiyorum kendi adıma. Sadece izleyeceğim.

Geliyor dersinde abartmamak temkinli olmak lazım.

• UsTaD Geliyordan kastım efsane manasında söyledim hocam dediğiniz gibi işin abartı kısmını kastettim