HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Eşim cts akşam Adana'ya gidiyor otobüsle. Gecen sene konuşmuştuk,eşim de coğrafya öğretmeni. Açıkca endişeliyiz..

• Batı istanbuldan doğu istanbula tuzla ya kadar yola çıkan bir kişi şu görüntüye göre hafif örtü ve tuzlaya ulaştığında 10.-15 cm gibi bir örtüyle karşılaşır..Diyeceğim şu ki avrupa yakası anadolu yakası ciddi farklar var bu sistemin potansiyeli bu mu derseniz değil ancak termik olarak türeyen basınçlar tabi kuvvetli soğuk ile ortaya çıkan bu oluşumlae izobarları mahvetti..Hava ayaza da çekerse donarız

• Batı istanbuldan doğu istanbula tuzla ya kadar yola çıkan bir kişi şu görüntüye göre hafif örtü ve tuzlaya ulaştığında 10.-15 cm gibi bir örtüyle karşılaşır..Diyeceğim şu ki avrupa yakası anadolu yakası ciddi farklar var bu sistemin potansiyeli bu mu derseniz değil ancak termik olarak türeyen basınçlar tabi kuvvetli soğuk ile ortaya çıkan bu oluşumlae izobarları mahvetti..Hava ayaza da çekerse donarız

Hocam İstanbul yıldızları mı sayacak yağış yokmu birde yarın akşam kar ihtimali Varmı

• Hocam yanlış anlamadiysam Avrupa yakası daha şanslı diyorsunuz o zaman ben Esenyurt'ta kalıyim Kocaeli'de geçmiyim

• Hocam konyada ne olur bir tahmininiz var mı çarşamba günü sakaryaya dönüyorum aksaklıklar yaşanabilirmi ona göre biletimi 1-2 gün geciktiricem

• Anadolu yakası daha şansli diyor hocamız. Yani Kocaeli çok daha iyi kar alacak.

çok teşekkür ederim yanlış anlamışım

• gunlerden beri bekle bekle sora hadi gule gule semıh hocaya helal olsun adama konusmuyor dıye kızıyorum bıde tırt olacağını biliyor adam

• gunlerden beri bekle bekle sora hadi gule gule semıh hocaya helal olsun adama konusmuyor dıye kızıyorum bıde tırt olacağını biliyor adam

Tırt mı ? Son yılların en iyi soğuklarından bir tanesi. 500 hpa müthiş. Gayet uzun soluklu. Üst üste vurup geçiyor. Sırf bil ilin bir yakasi için tırt mı oldu. Yapmayın böyle şeyler. Anlayan var anlamayan var. Boşuna ümitsizlik pompaliyorsun..

• Resmi Gönderi

ya abıcım sen neyden bahsedıyorsun sıstem dedıgın bole olucaksa buyrun sız eglenın bı yaka bakacak bı yaka ızlıcek ondan sora buna 2022 efsanesı dıcez

Bu koskoca ülke sistemi olmaya aday sadece istanbulun avrupa yakası iyi kar almayacak diye sistemi yok edemezsiniz .

• Resmi Gönderi

Fazla tez canlı olmayalım arkadaşlar.Burak hocanın işleri var yoğun ve bakılacak, yazılacaktır.

7/24 hocalarımızın veya sizlerin veya sorumlu kişilerin online olması imkansız.

Biraz anlayışlı olalım.

Kimseyle kimseyi de kıyaslama yapmamaya çalışalım.

Taş olduğu yerde ağırdır ..

• bence ole ben doğru durust kar alamaycaksam banane anadolu yakasından orda oturanlar sevınsın