Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Yalnız batı karadeniz geçen sene çok iyiydi orta ve doğu karadeniz kötüydü

Doğu Karadeniz 2 senedir vasat “Fırtına Öncesi Sessizlik” ama o fırtına ne zaman kopar bilemem

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Sosyal mecralarda ortalığı ayağa kaldırmayı sevip prim yapan arkadaşlara şunu söylüyorum "öyle -12 ler gelecek karadeniz sahil hattı kar fırtınası görecek yok İstanbul'da yollar kapanacak" gibi söylentiler de bulunanların aklından şüphe duyarım milleti kandırmaya gerek yok önce avrupa evrilen sibirya merkezli bir sistem göründüğü için elbette Türkiye'de etkisi olur hayal kurmaya gerek yok hayal kurulacak bir durum arıyorsanız aralığın sonundan itibaren hayal kurmaya başlayabilirsiniz

Kalın sağlıcakla

:alkıs:

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Herkese İyi Günler İyi Forumlar.

Öncelikle Takvimsel olarak kış sezonuna daha yeni girdiğimizi belirtmek isterim, çok sabırsız olmakla beraber sosyal medyada bazı kendini bilmez meteorolojik anlamda insanları gaza getirip ortalığı velvereye veren kişilere itibar etmeyiniz. Her sene 1985 kışı olacak 1967 kışı yaşanacak gibi söylemleri çok duyar olduk. Bu işe gönül veren herkese sesleniyorum hava olaylarında hiç Bir netlik yoktur ve hiç Bir kış kendisiyle uyumlu değildir. Her senenin farklı yapıları vardır. Velhasıl bu kişilere inanıp kendinizi beklentiye kapılıp üzmeyin.

Yarın Karadeniz'de özelikle bu gece saatlerinden itibaren Samsun'da etkisini gösterecek olan yağış zamanla doğuya kayacak ve ordu, Giresun ve Trabzon'un batısını etkisi altına alacaktır. yarın gündüz sıcaklık Samsun'da 10 dereceyi geçmezken gün içinde bu soğuma doğuya kayıp giresun ve trabzonun yaylarina kar olarak düşecektir.

Aralık ayının 26'sından itibaren kış şartlarına yavaştan hazırlanalım hep biz izleyecek degiliz Avrupa'yı sıra bizde 🙂

Biraz daha sabır tüm Türkiye...

• Eflani’de kar yağışı etkili olmaya başladı | Video
    Karabük'ün Eflani ilçesinde akşam saatlerinde başlayan kar yağışı ile ilçe merkezi beyaz örtüyle kaplanmaya başladı. Karabük şehir merkezinde ve ilçelerinde…
    www.sabah.com.tr

Memlekete ilk kar düşmüş merkezler için az kaldı demektir bu

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• 900 metre rakımı var kırsalda ve iç kesimde olmanın avantajı zaten belde bile denebilir Eflaniye eskiden Kastamonu'nun ilçesiydi yanlış bilmiyorsam 1937 de Karabük şehir olunca Karabük'ün ilçesi oldu en küçük ilçesi Karabük'ün..:)

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

900 metre rakımı var kırsalda ve iç kesimde olmanın avantajı zaten belde bile denebilir Eflaniye eskiden Kastamonu'nun ilçesiydi yanlış bilmiyorsam 1937 de Karabük şehir olunca Karabük'ün ilçesi oldu en küçük ilçesi Karabük'ün..:)

Eflani zonguldak'ın ilçesiydi. 1995 de Karabük il olunca oranın ilçesi oldu🤞

• Selamün aleyküm havaların sesi sitesi sakinleri hayırlı akşamlar benim bir sorum var Giresun sahile kar yağışı en yakın ne zaman gelebilir sizce tahminleriniz nelerdir üniversite sınavına hazırlık sürecindeyim kar görmeyi özledim birazcık olsun kafam dağılır belki😁

• Resmi Gönderi

Selamün aleyküm havaların sesi sitesi sakinleri hayırlı akşamlar benim bir sorum var Giresun sahile kar yağışı en yakın ne zaman gelebilir sizce tahminleriniz nelerdir üniversite sınavına hazırlık sürecindeyim kar görmeyi özledim birazcık olsun kafam dağılır belki😁

Aleykümselam Samet, başarılar derslerinde.

Bir yazan olur sanırım ne var ne yok

• Selamün aleyküm havaların sesi sitesi sakinleri hayırlı akşamlar benim bir sorum var Giresun sahile kar yağışı en yakın ne zaman gelebilir sizce tahminleriniz nelerdir üniversite sınavına hazırlık sürecindeyim kar görmeyi özledim birazcık olsun kafam dağılır belki😁

Ocak ilk 10 gün içinde Karadeniz sahil hattı kar ile tanışabilir kesinlik olmamak şartıyla