Bu Sene Nasıl Geçti

• Konumum adına geçen seneye göre iyi, normal statüsünde bir kış geçti. Geçen sene havada bir kez cm olarak 15cm zor görmüşken bu sene 3 kere havada, 2 si örtü, biri 35cm olacak şekilde güzel, tadında bir kış geçti. Kar örtüsü 1.5 hafta yerden erimedi bile hatta yeni yağan karla 300 metre üstü rakımlı yerler yine beyazladı. Bu kış genel anlamda soğuk bir etki bıraktı. Mart ayı bile şubat gibi. Açıkçası önümüzdeki kışı iple çekiyor olmam bu kış biraz kesti sayılır. Seneye daha kuvvetli geçeceğini bekliyorum aynı zamanda.

• Konumum adına 8/10 veriyorum. Gördüğüm en güzel kışlardan biriyidi. Allah ilerleyen yıllarda daha iyilerini nasip etsin. 2 puanı Şubat sisteminin bozulmasından dolayı kırdım eğer o bozulmasaydı konumum adına 10/10 luk bir yıl olurdu.

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Şubat sistemi gördüğüm en büyük kazık sistemdi benimde ;-)

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

Konumum olarak 2160 saatlik periyotta sadece 2 saatlik bir şölen yaşadım tam manasıyla geri kalan 2158 saat hüsran denebilir .

Konum Esenler

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Bizim içinde 18 19 Ocak tam anlamıyla bir şölendi deklerin biri gitti biri geldi

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Aralıkla Şubat'ı boş geçmek iyi olmsdi bu sene

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Bu sene aralık ve ocak ilk yarısı aşırı berbat hatta mayısta nisanda mıyız dediğimiz günler yaşadık bir ocak ortası sistemi geldi özellikle batı kesimleri etkiledi onda da etkilenmeyen yerlerde oldu. Ardından yine kötü bir sürece girdik şubat sistemine kadar konumum adına konuşayım yine bahar günleri yaşadık. Şubat sisteminden sonra ise kışı kış gibi yaşamaya başladık diyebilirim. Şu zamana kadar kışa genel olarak baktığımızda (aralık ocak şubat) kötü bir kış diyebiliriz. Hatta mart böyle giderse ocaktan bile daha soğuk bir ortalama getirebilir aralıktan soğuk olacağı net zaten :)

• çok fazla rüzgarı olmayan kıştı

Böyle geceleri karayel,lodos,poyraz, fırtınası bol olan kışları daha çok seviyorum çünkü rüzgar sesiyle uyumayı çok seviyorum o sese hayranım

• Gerçek bir atmosfer sevdalısı bu sesleri çok sever, özellikle gece yağan yagmurda evinde uyumayı..

Bonus: Orajlı bir gece atmosfer hayranı için mükemmel bir gecedir o fırtınada cama vuran yağmur,gök gürlemesi ile birlikte uyumayı çok sever..

Ve bunların hepsi bende mevcut