KIŞ LİGİ FİNAL HAFTASI

• Resmi Gönderi

Kış ligine son hafta yarışmamızın ile sonuna geldik şimdi ölçülecek sıcaklıkları beklemedeyiz , şimdiden katılan herkese teşekkür ederim

ilk üçe girip ödülü kim hak edecek bende merak ediyorum .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

ÇERKEŞ

12 Mart - 19.54 (Yükseklik: 1126m) Çok Bulutlu 0,2

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• GERÇEKLEŞEN EN DÜŞÜK SICAKLIK;

Çankırı, Çerkeş, ÇERKEŞ-6,8

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Evet en yüksek sıcaklıkta gördüğüm en uç rakam 12.9 oldu belki daha çıkar ama sanmıyorum. Puan tablosunun açıklanmasına daha var açıklanmadı ama yarışmayı büyük bir ihtimal 1. likle tamamladım baştan sona güzel bir yarışmaydı zevkli bir yarışmaydı ilk zamanlar öylesine tahmin yaptım hatta ilk tahminimide 4. haftasında yaptım 4. haftada gelip 1. olcaksın deseler gülerdim. ? baştan sonra özellikle Yogunkartipi ve Lapalapakar ile kıyasıya rekabetteydik hatta son hafta puan farkı çok azdı onlarda muhtemelen 2. ve 3. tamamladılar özellikle onlarıda tebrik ederim. Böyle bir yarışmayı tasarladığınız için teşekkür ederim tüm yöneticilere çok keyif aldım tahmin yaparken özellikle yaklaştığımı görünce daha bir keyif aldım.

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Evet en yüksek sıcaklıkta gördüğüm en uç rakam 12.9 oldu belki daha çıkar ama sanmıyorum. Puan tablosunun açıklanmasına daha var açıklanmadı ama yarışmayı büyük bir ihtimal 1. likle tamamladım baştan sona güzel bir yarışmaydı zevkli bir yarışmaydı ilk zamanlar öylesine tahmin yaptım hatta ilk tahminimide 4. haftasında yaptım 4. haftada gelip 1. olcaksın deseler gülerdim. ? baştan sonra özellikle Yogunkartipi ve Lapalapakar ile kıyasıya rekabetteydik hatta son hafta puan farkı çok azdı onlarda muhtemelen 2. ve 3. tamamladılar özellikle onlarıda tebrik ederim. Böyle bir yarışmayı tasarladığınız için teşekkür ederim tüm yöneticilere çok keyif aldım tahmin yaparken özellikle yaklaştığımı görünce daha bir keyif aldım.

Yazdım ben ve arkadaşlar.

Yarışma başlamış,geç kaldım,yetisemem,olmaz demeyin dedim,dedik.

Katil bir defa tam puan ile yetişme şansın doğuyor diye yazdık ama yinede beklenen katılımlar gerçekleşmedi bence.

Sonuçları bilmiyorum ama

Dediğin gibiyse seni ve dereceye girenleri tebrik ederim Gökhan.

Seneye ve yaza da belki daha güzel rekabetçi bir yarışma ortamlarimiz olur inşallah