Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• arkadaşlar sınav nasıldı bu yıl zorluk derecesi yani giren arkadaşlar yazabilir mi ?

Bu sınavla birlikte ayt'ye kalmadan bayağı bir kişiyi toptan elediler ben sana öyle söyleyeyim. Bu arada matematikteki neredeyse her soruyu problem ve okuduğunu anlamaya dayalı olarak sormuşlar. Bazıları türkçe sorularından bile daha uzundu.

• Evet kış ayında ki sistemler nasıl gidiyor değişip duruyor resmen ah bir Kasım ayına girsek o zamandan itibaren bu forumun sakinliği kalır mı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Bu arada bence kış ligini Kasım ayının başlarında başlatsak daha fazla kişi katılabilir sanki haftada 2 tahmin yaptırırız Aralığa gurupları yetiştiririz

• Harici İçerik www.instagram.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Giresun'un yüksek kesimlerinde sel oluyormuş sanırım mustafa28 bir bilgin var mı

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Resmi Gönderi

konu hakkında bilimsel açıklamalar duymak istiyorum sadece bence siyaset değil orayada kaymaması gerekir

Bilimsel bir açıklama yapalım ufak .

Şuanki deniz saylası desem yeterlimi olur , fay hatları sıcak ve soğuk su miktarının değişimi diyebilirim

Not projeyi okumadım incelemedim

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Bu arada bence kış ligini Kasım ayının başlarında başlatsak daha fazla kişi katılabilir sanki haftada 2 tahmin yaptırırız Aralığa gurupları yetiştiririz

Plan program belli oldu daha önceden kısmet olursa düşündüğümüz tarihte

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Harici İçerik www.instagram.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Giresun'un yüksek kesimlerinde sel oluyormuş sanırım mustafa28 bir bilgin var mı

Biliyorum Alucra merkez Mesudiye mahallesi

• Zonguldak'ta binlerce öğrenci YKS heyecanı yaşıyor.

Yükseköğretim Kurumlar sınavı bugün 81'ilde eş zamanlı olarak yapıldı. Zonguldak'ta da binlerce öğrenci sınav giriş belgeleri ile sabah saatlerinde sınava gireceği okullara giderek kapıların açılmasını bekledi. Öte yandan sınava girmek isteyen ancak yolda kalan onlarca öğrenci ve velisi isyan etti.

Yağmur sonrası yolların kötü olması ve gerekli tedbirlerin alınmaması nedeni ile kilitlenen trafikte beklemek zorunda kalanlar yetkililere seslenerek “Sınav günü bu ne rezilliktir geceden önlem alınamadı mı?” diye sitem etti. Bazı öğrencilerde araçlardan inerek sınava yetişmek için koşmaya başladı.

Kentin çeşitli noktalarında polis ekipleri trafiği kontrol altına almaya çalışıyor.

KAYNAK: HABER MERKEZİ

zonguldak_ta_ayni_manzara_sinava_giden_ogrenciler_yollarda_kaldi_h20133_01883.jpg

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

Bu sınavla birlikte ayt'ye kalmadan bayağı bir kişiyi toptan elediler ben sana öyle söyleyeyim. Bu arada matematikteki neredeyse her soruyu problem ve okuduğunu anlamaya dayalı olarak sormuşlar. Bazıları türkçe sorularından bile daha uzundu.

Eski nesil sadece bilgi gerektiriyordu. Yeni nesil diye bir şey çıkardılar. Artık yorum da gerektirmeye başladı. Son birkaç yıldır hem soru üzerinde yeterli bilgin olması gerek, hem de yorum yapabilmen gerek. E üstüne bir de bu kısıtlı süre içerisinde. Gerçekten kolay değil.

• Bizi de bilgilendirsinler sınava giren arkadaşlar Sarp Özdoğan nasıl geçti abi

Tamamını işaretledim sayılır. Matematik baya zordu ama bu bir gerçek. Emin değilim yani çoğu sorudan. Türkçe kolaydı. Sosyal en masum bölümdü sınavdaki. Fen kolay-orta arası diyelim.