Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Bolu’da yangın çıktığı an geçmiş olsun. Bütün Bolu yanar,sebebi çok yanıcı ÇAM AĞAÇLARI en yüksek Türkiye’de Bolu’da.

vallaha tokatta full çam ağacı

• Sadece Türkiye'de orman yangınları çıkmıyor bu aralar dünya genelinde ciddi bir artış oldu orman yangınlarında.

• Hepsi sabotaj dünya geneli için türkiye için konuşmuyorum sadece günümüzde savaşlar virüslerle doğa katliamlarıyla kıtlıkla ile oluyor

• Allah yardımcımız olsun bir günde 1.30 saat içinde 24 ilde yangın çıkamaz , birini söndürüyoruz başka ilde başlıyor. Alanyadayım şuan oba mahalelsinde herkes silahla nöbet tutuyor , otellerde iptal başladı çoğu otel boşalıyor, turizm virüsle olmasa bu şekilde yara alıyor , aynı zamanda doğal güzelliklerimiz yok oluyor canlılar ölüyor, millet evinden köyünden oluyor

• Onun dışında egede arka arkaya depremler oluyor, almanya, belçika sel götürüyor , riza artvin doğu anadolu sel götürüyor, alaskada 8.2 deprem oluyor çok kötü çok

• Kendimi bu zamanlarda doğduğum için şanslı görüyordum fikrim değişti dünyanın sonuna yakın doğmuşum çok şanssızım

• Resmi Gönderi

Esenler anlık kaç derece nem kaç hiç bilgi paylaşımı yok

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Harici İçerik www.instagram.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Herkese iyi günler sirenlerini duydum da kendilerini göremedim size atayım dedim 🇦🇿

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• ne sıkıcı bir gündü can sıkıntısından sırıtıyorum 😊

• Yarından itibaren stratosfer kademeli şekilde hafif hafif güçlenecek

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Cape ise 3000 27 Temmuz dolu yağışındaki gibi

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice: