Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Resmi Gönderi

Malatya da yağış ve oraj var sanırım

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Merhabalar bir video daha çektim sesli paylaşmak istedim Özellikle 7:55 inci dakikaya bakmanızı isterim baya komik oldu :D

Harici İçerik m.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• İyi dilekte bulunan herkese teşekkür ediyorum. Tez vakitte iyileşir inşallah. Bu aşı işi canımı sıkmıyor değil

Saygılı bir şekilde haddimi aşmadan konuşuyorum bak sahutt canım kardeşim benimle gizliden alay etmeyi lütfen bırak artık rica ediyorum tamam mı? Gözüme karşı ciddi şekilde batmaya başladın. Teşekkür ederim iyi akşamlar.

• Sahutt dünkü konuşmanla beni inandırmıştın bu yaptığınla sana ve size olan inancımıda kaybettim maalesef.

• UsTaD abi Allah aşkına din kitabı sen iyi biliyorsun şunun bana yaptığı haksızlığın boyutunu bir anlatsana şuna hakkımı bir helal etmesem cehhenemde yanacak haberi yok

• Şaşkın emojisi verip geçiyor cevapta yok yanii demek istediği umrumda değilsin.

• 59 yaşında Dayım 1 hafta önce COVİD oldu. Gittikçe durumu kötüye gitti. Dün entübe ettiler kendisini. 0 alkol, sigara vs, 3 aşısını da tam zamanında yaptırmış. Gayet sağlıklı ve kendine çok dikkat eden biri. Durumu çok kritik...!

Rabb'im şifa versin.

• Ya bırak Allah aşkına ya 17 yıllık hayatımda ilk kez beni seven dostlarım abilerim oldu dedim bunlarda koydu bana ben gidiyorum ne haliniz varsa görün ya yeter

• Ya bırak Allah aşkına ya 17 yıllık hayatımda ilk kez beni seven dostlarım abilerim oldu dedim bunlarda koydu bana ben gidiyorum ne haliniz varsa görün ya yeter

Yusuf ne konuştuk ne yapıyorsun?

• Yusuf ne konuştuk ne yapıyorsun?

Akşam akşam yine sinirimi bozdu benim sabrım taştı abi ya bu foruma bidaha gelmiyorum hatta hiç bir foruma bir daha girmiyorum bu saaten sonra artık hiç bir arkadaşımda olsun istemiyorum abilerimde öldüğüm zamanda cenazeme kimsenin gelmesinide istemiyorum insanlardan nefret ediyorum fatihada okumasınlar o kirli dillerine ihtiyacım yok insanların

• Akşam akşam yine sinirimi bozdu benim sabrım taştı abi ya bu foruma bidaha gelmiyorum hatta hiç bir foruma bir daha girmiyorum bu saaten sonra artık hiç bir arkadaşımda olsun istemiyorum abilerimde öldüğüm zamanda cenazeme kimsenin gelmesinide istemiyorum insanlardan nefret ediyorum fatihada okumasınlar o kirli dillerine ihtiyacım yok insanların

Herşeyi üzerine alıyorsun sana kimse bişey demedi birşeyleri zorla kimseye yaptıramazsın. Tamam sen bizi sevme biz seni seviyoruz yine de ama sen en son konuştuklarımızı çabuk unutmuşsun istersen yazdıklarımı tekrar oku.

• Herşeyi üzerine alıyorsun sana kimse bişey demedi birşeyleri zorla kimseye yaptıramazsın. Tamam sen bizi sevme biz seni seviyoruz yine de ama sen en son konuştuklarımızı çabuk unutmuşsun istersen yazdıklarımı tekrar oku.

Ya intihar edeceğim ya da bunun öcünü çok pis alacağım insanlardan yemin ettim bunlardan birini eğer yapmazsam cehhenemde bin kat daha beter yanayım ben gidiyorum hadi Eyvallah