2021 Sonbahar Tahmini

• Monoton bey marmara bölgesi adına nasıl bir kış bekliyorsunuz?

• Sarp Özdoğan şimdilik kışımız için demişsin. Buradan bizim ülkemiz anlaşılır. Bize ne Avrupa'dan. Kelimeleri net söylemen lazım o halde. Bu sene kar yağacak diyeyim, eğer Balkanlara yağarsa da haklı çıkarım İstanbul'a yagsada, oyle tahmin mi olur. Dar alan da değil kaldiki Doğu Avrupa dersen zaten Türkiye'de şanslı konuma girer. Ama sen genel olarak sadece Avrupa dersen iş karışır.

• Hava Tahmincisi Benim yazdıklarımı okumadığına , attığım makalelerin linkine bile tıklamadığına eminim. Amacın bir eksik bulup mobing yapmak. Aynı şeyleri papaģan gibi tekrar ediyorsun. Açıklıyorum hala şöyleydi böyleydi diyorsun. Gerekli olan açıklamayı yaptım. Bilgilenmen için makale de bıraktım. Takdir senin bundan sonra.

• Sarp Özdoğan , kardeşim ben sana mobing yapmıyorum, alakası yok. Tahminlerini beğeniyorum, onda da sıkıntı yok. Tahmininde değişir, yine sıkıntı yok. Netice de Ağustos ayından bu yana 2.5 ay geçmiş.

Ama durumu kabullenmeyen sensin. Ağustos 22'sinde kışı(mız) adına olumsuz bir durum gözükmüyor demişsin. Sen bu lafı dersen buradakiler 2022 kışının kar kış adına olumlu göründüğünü anlar. Sonrada dedin ki kış iyi görünmüyor. Yani değişti tahmininin. Sen bu değişimi kabullenmiyorsun, ben öyle demedim demeye getiriyorsun. Dersin ki evet o zaman olumluydu sonra ters gitti, düz gitti çamura battı değişti, bir şey demem sana.

Ben senin kendini daha çok gelistirmen adına yapıcı eleştiri yapıyorum. Sen bana diyorsun ki nokta atışı tahmin 3 ay önceden nasıl yapayım ? Zaten yapamazsın onu biliyoruz. Sen genel tahmin yapmışsın ne yazdığını da bilmiyorsun galiba.

Tahminlerinde daha açık yazarsan, lastikli sözcükler söylemezsen, daha anlaşılır olabilirsin.

• O zaman (Ağustos) Türkiye kışı adına olumsuz bir gelişme gözükmüyordu. Lakin şuan gözüküyor diyelim o zaman. Anlatmak istediğiniz bu ise kabul ediyorum sıkıntı yok..