Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• Bugün 2. doz biontech oldum şuana kadar yan etki yok

Ben 2 eylülde oldum. Olduğum günden beri sol kolumda hiç dinmeksizin ağırlık taşıyormuşum gibi hissediyorum.Halen devam ediyor.

• Benim arkadaş iki gün okula gelemedi 2. Dozdan sonra ben de cuma olacağım bakalım be olacak

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Benim arkadaş iki gün okula gelemedi 2. Dozdan sonra ben de cuma olacağım bakalım be olacak

biontech yan tesiri sıkıntı sınovac ol biontech olsaydım ben varya taklaya gelmiştim

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Ben de 2 doz biontech oldum ama ne bir ağrı ne bir yanma hiç bir şey yaşamadım. Bünye ile alakalı sanırım :düşünceli:

Tothenamadı

• Ben de 2 doz biontech oldum ama ne bir ağrı ne bir yanma hiç bir şey yaşamadım. Bünye ile alakalı sanırım :düşünceli:

evet bünye ile alakalı kimi 0 hiçbirşey yok kimide çok ağır atlatıyor malesef

• Resmi Gönderi

Selamın aleyküm HS ailesi.

Hayırlı akşamlar herkese.

Malum üniversite öğrencisi olmak kolay değil elden geldiğince yeniden buralardayız. Güzel bir sezon olması dileğiyle.

• biontech yan tesiri sıkıntı sınovac ol biontech olsaydım ben varya taklaya gelmiştim

Aile hekimine sordum adam biotech ol dedi ben de doktora güvendim hayırlısı

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Selamın aleyküm HS ailesi.

Malum üniversite öğrencisi olmak kolay değil elden geldiğince yeniden buralardayız. Güzel bir sezon olması dileğiyle.

Aleyküm selam abim hoşgeldin

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

Benim yakın çevremde biontech olan çok ve ağır yan etkiler oldu. Allah'tan ben sınovac oldum rahatım :)

• Resmi Gönderi

Selamın aleyküm HS ailesi.

Aleykumselam , hosgeldin..Kaybolma artık Pandora :)

• Benim yakın çevremde biontech olan çok ve ağır yan etkiler oldu. Allah'tan ben sınovac oldum rahatım :)

yalan doğru bilemem ama yorumda okumuştum youtubeda elemanın amcası biontech aşı olmuş kalp kapakçığı zarar görmüş ve sürekli hastaneye gidiyorlarmış adamın hayatı kararmış çarpıntı falan oluyormuş hep kalıcı hasar yada ameliyat :( + yan etki olarak çok ağır atlatanlarda var . ben sırf o yüzden sınovahı tercih ettim

• Biontechin Tuzlu su ve ya vitamin olduğunu düşünmeye başladım adamlar 30 derece de tarlaya gidiyorlar kutudan tekrar teker çıkararak aşığı vuruyorlar ama kutu açıldığı an vurulması lazım

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...