Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• Ha onun dışında halen karşıyım ama 2/2 oldum BionTech kendimi Allah’a havale ettim sırf maçlar için yoksa alakam yok

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• FB_IMG_1632779708967.jpg

ŞAMPİYON BETÜL.👏👏👏

Afyonlu sporcumuz Meryem Avrupa Şampiyonu!🥇 İstanbul’da düzenlenen Avrupa Para Tekvando Şampiyonası’nda kadınlar K44 52 kiloda milli sporcumuz Meryem Betül Çavdar, Rus rakibini 13-3 yenerek Avrupa şampiyonu oldu.Tebrikler Meryem Betül!🇹🇷👏

• Resmi Gönderi

hayirli geceler sevgiler saygilar hs.

karsi komusumun babasi 2 gun evvel asidan donerken dolmusta ayagi takilip bilegini kiriyor. ailecek biontech asinin kemikleri zayiflattigi soyluyorlar cunku onceki 2 sinovac ta kirilmamis bu 3. biontech de kirilmis. ne dersiniz sizce asidan kaynakli olabilirmi ?

ne biliyim ustune denk gelmis olamazmi ? yada baska bir rahatsizlik gecirebilir ve insan oglu eceli gelir olebilir ki bunlar asidan oncede oluyordu degilmi. yani bir rahatsizligin asinin uzerine denk gelmesi uzerine yuzde yuz asidan kaynakli diyebilecek kadar kanit varmi ki elimizde. sanirim yok. ama hayatimizi kurtardigina dair cok fazla kanit var. bence asi olalim. hemde hizlica.

kendimizi ve sevdiklerimizi riske atmayalim.

• Resmi Gönderi

Hosgeldin Mehmet, hayırlı geceler olsun.

Aşı ve olay hakkında yorum yapmışsın..Denk gelmiş ve olmuş.

Kiralacakmis bileği ve kırılmış.

Biraz absürt olacak , kusuruma bakılmasın,

Önceki iki dozda düşmeyi denemiş ve düşmüş bilek kırılmamış mı?

Aşıyı böyle mi test edeceğiz ? desek olmaz komşularına ayıp olur :)

E BAKAM

Fikri sabit ise ve yorumda getirmisse insan oğlu ne desen de aynı fikrini savunur

• Resmi Gönderi

dogru dedin mustafa abi. bende birsey diyemedim. inan tek kelime edemedim. akilima dezenfekte olmak icin camasir suyunu kuvete doldurup icine girip zehirlenen adam geldi sukrettim.

bunada sukur....

• Ona kalırsa ben aşı olduktan sonra okulda neredeyse her hafta 12. Sınıflarla Amerikan futbolu oynarmış gibi futbol oynadım benim sağlam yerim kalmazdı 😂

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Resmi Gönderi

Hayırlısı sabahlar hayırlı günler

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• abiler bir şey soruca ama bazıları modellerin yani ocak ayına bakabiliyor ama bende en fazla 384 suite yazıyor ekim 14 e kadar ocak ayına nasıl bakabilirm yardımcı olursanız sevinirim

• Resmi Gönderi

abiler bir şey soruca ama bazıları modellerin yani ocak ayına bakabiliyor ama bende en fazla 384 suite yazıyor ekim 14 e kadar ocak ayına nasıl bakabilirm yardımcı olursanız sevinirim

https://www.meteociel.fr/modeles/cfse_cartes.php

• aynı hareketle birinin kıırılıp diğer kişinin kırılmaması gibi yaşanılan bu durum varsayım hiç aşı olmadanki kemiğin hali incelenmesi lazım varsayım üzerinede konuşmak olmaz aşının kemikler üzerindeki etkisi hakkında ne tür bir etkisi olduğu konusunda bilgi yok şahsende öyle birşeyde duymadım okumadım.

bu durumun çözülebilmesi için ısparta kemik hastanesine gitmesi lazım kişinin kemikleride ince olabilir bazı insanların kemikleri incedir yada kemiğin yoğunluğu azdır faktör çok

şöyle bi durumda var kimse kendi yoğurduna ekşi demez aşı için diyorum derin konu bionteck kemik hassasiyeti yapıyormu bilmem ama sınovaha göre yan etkisi fazla olduğuda açık

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)