Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• Resmi Gönderi

sahutt sana aslında site güzel dedim ama işte veriler eksik bazıları sallama rakam .% 100 doğruluğı olan site bulsam para karşılığında bile bakıcam ama genede idare eder fena değil işte adam erzuruma 50 derece koymuş birader :D bu ne kardeşim dedim bozuntuya vermiyorlar :) çakallar

Site yetkilileri"Hay Allah'ım bu adam bize nerden bulaştı,bizi nasıl buldu? diye yana döne isyan ederler bence Samet :)

Hayırlı gecelerr 🌸

Hayırlı geceler herkese

• Site yetkilileri"Hay Allah'ım bu adam bize nerden bulaştı,bizi nasıl buldu? diye yana döne isyan ederler bence Samet :)

ee yazıyor sitenin alt kısmında diyorlarki bize desteğiniz için üye olmanız yeterli üyede olduk . hataları bildirin diyorlar bildirerseniz bizi çok mutlu edersiniz diyorlar bildiriyoruzda abi çok çakallar bak :) ankarada bazı sıcaklıklar eksikti dedim boş burası doldur neyse baktım direk doldurmuş :) ama nasıl çakala bak örnek 2.0 3.0 4.0.2.0 6.0 sonları hep 0 işaretledim dedim böyle bir sıcaklık anlayışı yok :) sabit sıcaklık olmaz sonra hemen onuda düzelttiler sinirlenmeye başladım cheetos olayına dönecek az kaldı :) erzurum 50 derece kars 45 derece vs ocak ayında bide :))))ahaha işte zorla yapılan işten hayır gelmez abi ..ne yapalım yokki adam gibi site % 100 doğru türk sitede yok elin gevurunla irtibat kurmaya çalışıyoruz.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• SameT. İlerde belki sen kurarsın %100 doğru Türk sitesini

ya veriler olsa elimde site kurmayı falan bilsem anında kurarım 1 dk düşünmem. bu işin meraklısı çok .elimde geçmişe dair veri yokki MGM zaten şehir şehir gün ay yıl geçmiş verilerini para karşılığında satıyor. şu an geçmiş verileri % 100 doğru eksiksiz veren site yok. varsada benim haberim yok.

yani alternatif yok

• Resmi Gönderi

sahutt sana aslında site güzel dedim ama işte veriler eksik bazıları sallama rakam .% 100 doğruluğı olan site bulsam para karşılığında bile bakıcam ama genede idare eder fena değil işte adam erzuruma 50 derece koymuş birader :D bu ne kardeşim dedim bozuntuya vermiyorlar :) çakallar

Oluyor ya illa hatalar. Sen bakma kusurlarına :S

• Hayırlı Geceler HS Ailesi

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Oluyor ya illa hatalar. Sen bakma kusurlarına :S

:)) oluyorda abi 50 derecede olmazki erzurum :D bu hata değilki bu bildiğin alay etmek mgm de 81 şehrin 1981 2010 aylık ortalama sıcaklık verisi 370 tl ::) herşey para olmuş :D

türk türke kazık atıyor aslında koyması lazım kar amacı güdüyor işte koy oraya herkes görsün demi .

• Resmi Gönderi

Hayırlı Geceler HS Ailesi

Hayırlı geceler

:)) oluyorda abi 50 derecede olmazki erzurum :D bu hata değilki bu bildiğin alay etmek mgm de 81 şehrin 1981 2010 aylık ortalama sıcaklık verisi 370 tl ::) herşey para olmuş :D

türk türke kazık atıyor aslında koyması lazım kar amacı güdüyor işte koy oraya herkes görsün demi .

Takılma bence , sipariş de vermişsin sanırım görselde görünen o.. Hayırlı olsun diyelim.

Hayırlı geceler

:koşma::koşma:

Hayırlı geceler

• ya veriler olsa elimde site kurmayı falan bilsem anında kurarım 1 dk düşünmem. bu işin meraklısı çok .elimde geçmişe dair veri yokki MGM zaten şehir şehir gün ay yıl geçmiş verilerini para karşılığında satıyor. şu an geçmiş verileri % 100 doğru eksiksiz veren site yok. varsada benim haberim yok.

yani alternatif yok

Site kurmayı bilsen elinde son 500bin yılın verisi de olsa 250.000 dolar gibi bir paraya ihtiyacın olacak. Kimse verilerini bedavaya vermiyor malesef. Kendi veri tedariğini oluşturmak istersen de fiyatlar böyle. Ben çok uğraştım çok masrafa girdim zamanında