Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• doğunun çok fazla sıcaklık dalgalanmasına ihtiyacı yok. erzurum kars ağrı ardahan vs. rakımı yetiyor zaten. doğunun tek derdi yağış olur yağış olduğu sürece sıcaklıklar ortalamanın üstündede olsa kar görür. doğu için ne kadar yağış o kadar kar . hatta aralık ocak şubatta gelen her sistem kar olarak düşüyor tek dert yağışın miktarı

ama batıda öyle değil dalga istiyor.

Bu sene siklonlar hiç Kıbrıs’a inmedi oraya inse daha hoş olur bu sefer Hatay bile kar alabilir ama bu 2 ayda hiç inmedi san ki iç Anadolu kurak kaldı ama tahminimi sorarsan seneye Türkiye’nin sistemi olacak 😉 verdik zehirli oku

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Bu sene siklonlar hiç Kıbrıs’a inmedi oraya inse daha hoş olur bu sefer Hatay bile kar alabilir ama bu 2 ayda hiç inmedi san ki iç Anadolu kurak kaldı ama tahminimi sorarsan seneye Türkiye’nin sistemi olacak 😉 verdik zehirli oku

İşte Mustafa bak burası sohbet konusu. Bu verisiz ve doğruluk payı olmayan tahmnileri sallama konusuna yapıyoruz. Herhangi bilgisi olmayan biri şu an bu yazdığını dahi ciddiye alabilir. Dikkat edelim biraz.

• Bu sene siklonlar hiç Kıbrıs’a inmedi oraya inse daha hoş olur bu sefer Hatay bile kar alabilir ama bu 2 ayda hiç inmedi san ki iç Anadolu kurak kaldı ama tahminimi sorarsan seneye Türkiye’nin sistemi olacak 😉 verdik zehirli oku

Siklon kıbrısa doğuladığı için hatayın sıcağa kaldığını hatırlıyorum 17 şubat 2021 de

• Bide konu yine bir şekilde Hatay'a geldi var ya =D =D

hataya 2021 ocak şubatta hiç kar yağdımı havadada olsa?

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

hataya 2021 ocak şubatta hiç kar yağdımı havadada olsa?

150 rakım üzeri yağdı Hatay'da. Merkezde yağmadı. Yağış sorunu Şubat Mart'a kadar devam etmişti. İnşallah bu sezon olmaz öyle bir şey

• 150 rakım üzeri yağdı Hatay'da. Merkezde yağmadı. Yağış sorunu Şubat Mart'a kadar devam etmişti. İnşallah bu sezon olmaz öyle bir şey

vay be . normal gerçi ya hatay yani gayet normal. bursaya zor yağıyor hataya yağmaması gayet doğal 2018 de 1 martta 1 cm yağdı :) kırağı gibi trajıkomik bazı yerlere sadece atıştırmış havada bunuda gördük 2020 5 cm 2021 ocak 13 cm 2 . kar şubat 8 cm merkez. mart 3 cm bakalım ne olacak bu sene. nisan havada

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen SameT. ().

• Resmi Gönderi

vay be . normal gerçi ya hatay yani gayet normal. bursaya zor yağıyor hataya yağmaması gayet doğal 2018 de 1 martta 1 cm yağdı :) kırağı gibi trajıkomik bazı yerlere sadece atıştırmış havada bunuda gördük 2020 5 cm 2021 ocak 13 cm 2 . kar şubat 8 cm merkez. mart 3 cm bakalım ne olacak bu sene.

Bu sayılardan emin misin? Geçen seneki Şubat sisteminde özellikle İstanbul dahi 20+ cm aldı. Senin verdiğin değerler çok az

• Bu sayılardan emin misin? Geçen seneki Şubat sisteminde özellikle İstanbul dahi 20+ cm aldı. Senin verdiğin değerler çok az

şubat sistemi bursaya vurmadı. şehir merkezine 8 cm yağdı konunum yüksek buraya vurdu biraz baya farkediyor . şehir merkezine 8 cm yağdı .. ocak 13 cm şubat 8 cm % 100.

• Resmi Gönderi

Balıkesir'de cumartesi günü başlayan yoğun kar yağışı son 83 yılın kar yüksekliği rekorunu kırdı. Balıkesir Valiliği yaptığı açıklamada, 41 santim olarak ölçülen kar yüksekliği rekorunun kırıldığını bildirdi.

18.02.2021 tarihine ait bir haber. Balıkesir'in 41 cm alıp Bursa'nın 8 cm alma olasılığı .......

• konunum ocakta en az 25 cm şubatta 20 cm vardı hemen hemen .... ama dediğim gibi bayağı ayıyıyor.. merkezle.

şehir merkezi rakım 150 metre. ölçüm burada yapılıypr. ova kısmında otogar tarafı dahada alçak 60 70 rakım.... arkadaşım oturuyor orada ocak sisteminde 7-8 cm aldı...

şubat sisteminde 4-5 cm anca aldı ben şehir merkezini baz aldım.

ova kısmı hepten beter anlıycan.

• Balıkesir'de cumartesi günü başlayan yoğun kar yağışı son 83 yılın kar yüksekliği rekorunu kırdı. Balıkesir Valiliği yaptığı açıklamada, 41 santim olarak ölçülen kar yüksekliği rekorunun kırıldığını bildirdi.

18.02.2021 tarihine ait bir haber. Balıkesir'in 41 cm alıp Bursa'nın 8 cm alma olasılığı .......

geçende yazdım ben şubat sistemi vurmadı bursaya diye merkez 8 cm aldı o kadar. hatta o gün 10 km batıya gittim kar direk fazlalaşmaya başlamıştı... bursa merkezde kuru soğuk oldu yağış yoktu adam gibi.

balıeksir evet rekor karını gördü. bursaya vurmadan gitti. daha çok kuru soğuk yaşadık