Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• Resmi Gönderi

@Salihh

Samimi yazdığını biliyorum fakat ileride bölgeler konusunda değişim yapılacak

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Hayırlı akşamlar herkese. Bu akşam itibariyle Akdeniz Sorumlusu görevimi bırakma kararı aldım. Aniden değil, düşünerek alınmış bir karar. Bu zamana kadar görevimi şahsen layığıyla yerine getirdiğimi düşünüyorum. Bu güne kadar birini kırdıysam, üzdüysem, yanlış bir şey yaptıysam affola. Hakkınızı helal edin....

Hakkım helal olsun, eline sağlık tüm yaptıkların için

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Resmi Gönderi

Bilal Tan

Bolu hakkında yazabilirsin sana kimse neden bolu için yazıyorsun demez

İleride belki sorumlu görevini siteden kaldırabiliriz

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Hayırlı akşamlar herkese. Bu akşam itibariyle Akdeniz Sorumlusu görevimi bırakma kararı aldım. Aniden değil, düşünerek alınmış bir karar. Bu zamana kadar görevimi şahsen layığıyla yerine getirdiğimi düşünüyorum. Bu güne kadar birini kırdıysam, üzdüysem, yanlış bir şey yaptıysam affola. Hakkınızı helal edin....

Emeklerin için teşekkürler hocam hakkımız helaldir inşallah bir gün tekrar seni o ünvanla görürüz

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• iyi geceler arkadaşlar. Dönme zamanımız geldi sanırım. Kış yaklaştı. Kendi adıma model takip etme sezonunu başlatıyorum. İnşallah bu sene hayal kırıklığına uğramayız.

• Bugün doğadan yine güzel bir şey fark ettim, kavak ağaçları yaprakları üstten dökülmeye başlamış, geçen sene alttan dökülmüştü kış olmadı pek. Doğa sinyali veriyor ve ben çok umutluyum umarım yanılmam 😎👌

• iyi geceler arkadaşlar. Dönme zamanımız geldi sanırım. Kış yaklaştı. Kendi adıma model takip etme sezonunu başlatıyorum. İnşallah bu sene hayal kırıklığına uğramayız.

O zaman size kolay gelsin 2 hafta yazılıları atlatıp buraya zıplıyorum ama konumu ve konuları boşlamam

Helal olsun, veda konuşması gibi yazmışsın fakat hala buralardasındır umarım.

• O zaman size kolay gelsin 2 hafta yazılıları atlatıp buraya zıplıyorum ama konumu ve konuları boşlamam

Bizimde vizeler var valla başımız dertte ikimizin de desene hadi kolay gelsin sana. İnşallah istediğin notları alırsın 😊

• Bizimde vizeler var valla başımız dertte ikimizin de desene hadi kolay gelsin sana. İnşallah istediğin notları alırsın 😊

Amin