Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• Resmi Gönderi

inşallah çarpar hem macera olur hem de küresel soğuma

Boş konuşma istersen Salih binlerce insan ölecek çarpacağı ülkeyi ekonomik ve tarımsal olarakta etkileyecek yaşayanlarda hayatta kalmak için uğraşacak.

• Şimdi şöyle bir şey var konumum adına modeller soğuğu yeterli verip yağışı sıkıntı ederken hava tahmin siteleri yağışı verip sıcaklığı kar seviyesine indirmiyor garip bi çelişki

• Resmi Gönderi

@Salihh

Yorulduysan dinlendirelim seni .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• İyi akşamlar dilerim her zaman mutlu kalın

herkesin kendine göre derdi vardır önemli olan onu yenmektir. Bazen hiç beklenmedik şeylerle imtihan ediliriz hayat zor başarması kolay değil ama her insan bana göre güçlüdür sadece o gücü nasıl kullanacağımızı bazen Bilemiyoruz ben Allaha inanmıyorum ama yinede söyleyeyim ona sığınarak kendimizi iyi hissetirebiliriz olması gereken şeyleri yaparsak gerisi her zaman gelir :) ben yıllarca dert ettim başaramadım, başaramadım, ama en sonunda yenebildim sıkıntılarımı şimdi sıcacık yattığımda çayımı içiyor hayatımı güzel yaşıyorum bu saatten sonra size kim ne derse desin boşverin siz değerlisiniz hayatın ayrıntılarına dikkat edin bir kış gecesi kar yağıyor ve pencereden izleyip mutlu oluyorsunuz değil mi işte böyle güzelliklerde var hayatta hep negatif şeylere odaklanırsak hayat bize zor gelir arada sırada pozitif yöndende bakmak gerekiyor insanın ortalama 70 75 sene ömrü oluyor bu kısacık hayatta birbirimizi küçümsemenin, aldatmanın,kavga etmenin hiç bir anlamı yok

• Resmi Gönderi

İyi akşamlar dilerim her zaman mutlu kalın

İyi akşamlar,iyi olmana sevindim Yusuf..Hep iyi ol inşaallah.

İnanç işine karisamayiz zaten ne senin,ne bir başkasının.

• Saat 7 de dershane iptal edildi fırtınadan ;

Eve gidene kadar iki çatı bir tabela ayriyeten kafama düşen 1 pankart gördüm 😆

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Atıyorum Azor güney enlemlere 10 sistem gönderirse yıl içinde bunun 8 batı Avrupa 2 de biz yararlanırız

• Vay bee…

Foruma tam 1 yıl 5 gün önce üye olmuşum ve günün sonunda emektar üyeyim. Bu forumda nice yıllara inşaallah :)

Tothenamadı

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen wriscuttern ().

• Resmi Gönderi

Vay bee…

Foruma tam 1 yıl 5 gün önce üye olmuşum ve günün sonunda emektar üyeyim. Bu forumda nice yıllara inşaallah :)

Ben seni 3-4 senedir varsın gibi görüyorum.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Vay bee…

Hayırlı olsun,nice yıllara diyelim

• İyi akşamlar dilerim her zaman mutlu kalın

herkesin kendine göre derdi vardır önemli olan onu yenmektir. Bazen hiç beklenmedik şeylerle imtihan ediliriz hayat zor başarması kolay değil ama her insan bana göre güçlüdür sadece o gücü nasıl kullanacağımızı bazen Bilemiyoruz ben Allaha inanmıyorum ama yinede söyleyeyim ona sığınarak kendimizi iyi hissetirebiliriz olması gereken şeyleri yaparsak gerisi her zaman gelir :) ben yıllarca dert ettim başaramadım, başaramadım, ama en sonunda yenebildim sıkıntılarımı şimdi sıcacık yattığımda çayımı içiyor hayatımı güzel yaşıyorum bu saatten sonra size kim ne derse desin boşverin siz değerlisiniz hayatın ayrıntılarına dikkat edin bir kış gecesi kar yağıyor ve pencereden izleyip mutlu oluyorsunuz değil mi işte böyle güzelliklerde var hayatta hep negatif şeylere odaklanırsak hayat bize zor gelir arada sırada pozitif yöndende bakmak gerekiyor insanın ortalama 70 75 sene ömrü oluyor bu kısacık hayatta birbirimizi küçümsemenin, aldatmanın,kavga etmenin hiç bir anlamı yok

iyi akşamlar yusufcum

gençlik yıllarımızda sorgulamamız olmuştur elbet. Ama doğru yolu bulmak için çabalamışızdır her zaman kime inandığımız neye inandığımız önemli değildir. elbet doğru yolu bulucaksın bu yolda sana yardım edecek bir çok dostun olabilir yoksa sana sabaha kadar anlatabilirim bu yüzden kimse seni dışlamaz veya kendini yalnız hissetmezsin doğru yolu aramak istediğin zaman buradayım :)

tekrardan iyi akşamlar

...