Accuweather 2021-2022 Avrupa Kış Tahmini

• Accunun yaptığı tahminde anladığım kadarıyla 80 yıllardaki kış mevsimletrini benzeyecek bu kış orta Akdeniz ve Balkanlar karışımı bol yağacak ama eriyecek o senelerde olduğu gibi

• Mevsimlik tahminden nasıl sistem tahmini çıkartıyorsunuz ? Neye göre referansınız ne ? Hangi sayısal hangi veri ? Unutmayalım bu görüntü pattern/sistem çizelgesi değil kışın genel görüntüsünü yansıtır. Benim tahminim blogda duruyor kıyaslayabilirsiniz

Sistem tahmini çıkarmıyorum ki. Örnek bir sistemde vermedim orada. Sadece kış benzetmesi yaptım. İlk yarısı bizi mutlu eden kışlar, o dediklerim.

Tahminine bir şey demedim zaten, saygı duyuyorum. Ama katılmıyorum o ayrı.

• Sistem tahmini çıkarmıyorum ki. Örnek bir sistemde vermedim orada. Sadece kış benzetmesi yaptım. İlk yarısı bizi mutlu eden kışlar, o dediklerim.

Tahminine bir şey demedim zaten, saygı duyuyorum. Ama katılmıyorum o ayrı.

Anladım. Lakin önümüzdeki kışın 2010 dan sonra ki hiç bir kışla benzerliği yok. 1977-78 2007 diyelim.

• Accu için iyi dediler arkadaşlar, yağış eğer onu kastediyorsanız..

Soğuk dalga geliuor illaki 1 2 tane yağış ta varsa tamamdir

• tahmin iyide akdeniz bölgesinde yaşayan biri olarak bu tahmin bilmiyorum ama birtek bendemi heyecan uyandırmadı.Bu kış marmara ve ege bol yağış alır ama ayni şeyi iç anadolu ve özellikle akdenizin doğuşu ile güneydoğu anadolu için söylemek hayal.Heleki kasım ayı gelmiş ve bu yerlerin birçok yerine tek damla dahi düşmemişken😢Çünkü bol yağışlı geçen kışların nerdeyse tamamında sonbaharda hareketli geçmiştir.Kupkuru geçen 2020-21 sonbahar kış sezonunun ardından 2021-22 sezonundanda yağış açısından akdeniz ve güneydoğu için benim pek umudum yok açıkçası.🤔Tabi bu yıl orta kuvvette lanina olduğu için her bölge önceki sezonlara göre kar açısından daha şanslı.

• Resmi Gönderi

Oguzhan güzel bir gözlem ile aktarmissin,eline sağlık.

Takip edelim ve neler olacak görelim..Bende de bu hastalık işte :) Net olmaz hava işinde.. Hesapta olmayan anlarda yerel de, bölgesel de, tüm yurtta da beklenmeyen hava hadiseleri olabilir.

İklim artık anlık faaliyetlere gebe. Doğrusu gördüklerin, gözlemlerin, yazdıkların boş değil ..Yine de ben hep umutla bakar ve beklerim.

• Salam aleykum qardaşlar.Necəsiz? Azərbaycanı paylaşmayıblar.Çox güman Asya tahmininde yayımlanan.Hər kəsə uğurlar diləyirəm.

• Resmi Gönderi

Salam aleykum qardaşlar.Necəsiz? Azərbaycanı paylaşmayıblar.Çox güman Asya tahmininde yayımlanan.Hər kəsə uğurlar diləyirəm.

selam kardeşlerim nasılsınız Azerbaycan'ı paylaşmamışlar büyük ihtimalle Asya'da yayınlanmıştır herkese bol şans diliyorum.

Aleykumselam, iyiyiz kardeşim şükür.

Sen nasılsın?

Asya tahmini Yayınlansın az daha zaman var.Yayinlanan Asya tahmininde bir değerlendirme yapar arkadaşlarımız.

Yada varsa şimdiden bir öngörüleri yazarlar

• Aleykumselam, iyiyiz kardeşim şükür.

Sen nasılsın?

Yayınlanınca Asya tahmininde bir değerlendirme yapar arkadaşlarımız.

Yada varsa şimdiden bir öngörüleri yazarlar

Beklemek lazım derim oraların havasına çok hakim değilim ama yine de tahmini mi ve ya sinerjimi söyleyeyim Accu dan Azerbaycan için güzel çıktı beklerim

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...