Anlık Deprem Bildirimleri

• Resmi Gönderi

Deprem bölgesinde 1710 bina şuan göçük statüsünde. Can kaybını bölgedeki insanımızın hassasiyeti açısından yazmayı uygun bulmadim sizler paylaşabilirsiniz :( bir hayli fazla ve dahasida olacaktır. Son yılların en büyük felaketi ile karşı karşıyayız geçmiş olsun. Çok zor zamanda çok zor şartlar altında gerçekleşti bu vahim afet. Ve sonuçları çok ağır. İlk gelişmeler bu sekildeydi :türkiye:

• Deprem bölgesinde 1710 bina şuan göçük statüsünde. Can kaybını bölgedeki insanımızın hassasiyeti açısından yazmayı uygun bulmadim sizler paylaşabilirsiniz :( bir hayli fazla ve dahasida olacaktır. Son yılların en büyük felaketi ile karşı karşıyayız geçmiş olsun. Çok zor zamanda çok zor şartlar altında gerçekleşti bu vahim afet. Ve sonuçları çok ağır. İlk gelişmeler bu sekildeydi :türkiye:

Maalesef şu ana kadar 284 kişi hayatını kaybetti ve 2000 kişiden az ölüm beklemiyorum ne yazık ki maalesef ki keşke iyimser olabilsem

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Arkadaş, Pazarcık'lı.. Nihayet ulaşabildim, kendisi İstanbul'da imiş. Bana ağlayarak şunu soyledi: "Muhtara ulaştım. Bütün binalar yıkılmış, bir tane bile ayakta bina kalmamış, artık Pazarcık diye bir yer yok" Birçok akrabası oradaymış.

• Ülkemiz adına çok üzücü ve zor durum rabbim yar ve yardımcımız olsun.

• Allah'ım sen koru yarabbim.99 depremini yaşamadım ama babamın ve annemin anlattığına göre çok şiddetli ve yıkım çok fazlaymış.Bu depremde 99 depremine eşdeğer depremmiş.Allah'ım sen yardım et...

• Cumhuriyet tarihinin en büyük depremi sanırım

Tothenamadı

• Allah'ım sen koru yarabbim.99 depremini yaşamadım ama babamın ve annemin anlattığına göre çok şiddetli ve yıkım çok fazlaymış.Bu depremde 99 depremine eşdeğer depremmiş.Allah'ım sen yardım et...

Bu o depremden çok daha kötü ne yazık ki

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Hatay'da 4.2 büyüklüğünde artçı deprem oldu. Kaynak :Kandilli Rasathanesi

Beyaz yazı kullasak çok iyi olur

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Maalesef şu ana kadar 284 kişi hayatını kaybetti ve 2000 kişiden az ölüm beklemiyorum ne yazık ki maalesef ki keşke iyimser olabilsem

Hocam sadece bir binada 100 kişi enkaz altında kalmış bu depremde ki ölüm sayıları Gölcük depreminde ki sayılara yaklaşabilir maalesef :-( :/

• Kardan yardim ulasamiyan köyler vardir cok daha fazla bilanço acikladikllari rakam panik ve kaos ortami yaratmasin diye az söylüyorlar