Anlık Deprem Bildirimleri

• Üzücü can sıkıcı bir haber yazmak istemiyorum fakat mecburen yazıyorum Soğuk hava atağı gelecek gibi duruyor

Deprem bölgesini mi kastediyorsunuz?

• Prof. Dr. Naci Görür: "Erzincan ile Bingöl arasında 7.4'lük bir fay var, en son 1790'larda kırılmış, burası yakınlarda kırılabilir. Çok beklemeyeceğimizi düşünüyorum."

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Deprem bölgesini mi kastediyorsunuz?

Evet abim,,şu karlı günleri bir sevinçle ümit ederek bekledik.. Maalesef o zaman bu zaman değilmiş sanki :(

Allah yardım etsin o bölgedeki insanımıza

• Resmi Gönderi

Prof. Dr. Naci Görür: "Erzincan ile Bingöl arasında 7.4'lük bir fay var, en son 1790'larda kırılmış, burası yakınlarda kırılabilir. Çok beklemeyeceğimizi düşünüyorum."

Zamanı yok ve bilinmiyor ki Mustafa.Olacaksa oluyor bizde tedbirler alabiliyorsak alacağız..

• Evlere girmeli miyiz girmemeli miyiz bu sorunun cevabını net verecek kimse yok

• bütün ailemle beraber amcam yengem küçük kuzenim tek katlı olduğu için fırına sığındık inşallah bişey olmaz

• Birtane abimizin vucuduna 3 katlı ev düşmüş kafası dışarda kalmış ama press gibi ezilmiş... kim bilir neler çekti adamcağı orda ölene kadar ne acı çekti Allah günahlarını affetsin mekanı cennet olsun inşaAllah

...

• biliyormusunuz hayatımdaki hem en iyi deneyim hem en kötü deneyim ceset görmekti dün birsürü binlerce duyguyu bir arada yaşadım... Çok kötü çok üzücü birgün o toprağa ne günahlarla giricez...

O adamın ve diğer vefat eden insanlarımızın sabahına ne planları vardı hangi planlarla uyudular. ve uyanamadılar...

...

• Resmi Gönderi

Evlere girmeli miyiz girmemeli miyiz bu sorunun cevabını net verecek kimse yok

bütün ailemle beraber amcam yengem küçük kuzenim tek katlı olduğu için fırına sığındık inşallah bişey olmaz

İNŞAALLAH bir şey olmaz güzel abim..

Allah'ım yardım etsin inşallah sizlere, hepinize.

Hasarlı evlere asla girilmesin deniliyor ama sağlam evler de sıkıntılı çünkü arka arkaya olan deprem ve yüksek artcilar evleri, betonu, zemini yordu ve iyice zayıf hale getirdi, dirençleri azalttı.

Dikkatli olalım abim,,

• İNŞAALLAH bir şey olmaz güzel abim..

Allah'ım yardım etsin inşallah sizlere, hepinize.

Hasarlı evlere asla girilmesin deniliyor ama sağlam evler de sıkıntılı çünkü arka arkaya olan deprem ve yüksek artcilar evleri, betonu, zemini yordu ve iyice zayıf hale getirdi, dirençleri azalttı.

Dikkatli olalım abim,,

Siverek hayalet şehir oldu kimse kalmadı evler bomboş köylere gitti herkes Allah'ım korusun

• Dünyaca Ünlü YouTuber Mr Beast Türkiye’ye gönderilecek yardımlar için ekibiyle çalışmaya başladığını söyledi

(Eğer ararsanız Hesabında yorumu bulamayabilirsiniz TikTok’tan bir yorumun altına yazdı)

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Siverek hayalet şehir oldu kimse kalmadı evler bomboş köylere gitti herkes Allah'ım korusun

Amin amin amin abım..

Sadece Siverek değil maalesef,bir çok yerde bu halde.. Boşalan yer çok, köylerine,başka illere giden o yörenin çok.

Çare neyi buldu kendine uygun güvenli, insanımız mecburen onu yapıyor

• Zonguldak'tan TTK madencileri gitti baya yine gidiyor belki Zonguldakli67 de gitmiş olabilir

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• SON DAKİKA: Dünya Sağlık Örgütü, Türkiye'deki deprem için en yüksek seviye olan '3. Seviye Acil Durum' ilan etti. Kaynak :T24

Beyaz yazsaydın bizde okuyabilseydik

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙