Ecmwf-Gfs -Model Paylaşımı Yorumlama

• Izlanda adını Azor yapsın sistem gelecek 😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Ya arkadaş bilip bilmeden yorum yapma be

165h ye bak bakalım ne görüyorsun ??

• Ecmwf sabaha göre çok daha kötü umarım şu güncellemelerle bu savaşı GFS kazanır. GFS yi hiç sevmem çöp bir modeldir derim hep ama bu sistemi tek başına bizim ülkeye ön görüyorsa ayakta alkışlarım 😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar lütfen kırıcı olmayalım herkes fikrini özgürce beyan edebilir saygı ve sevgi çerçevesinde eleştirmek isteyenler de aynı şekilde cevap vermeliler yoksa yönetim olarak gereğini yaparız

• Sen gordunde hangi sistemi bildin bu zamana kadar çok bilmiş git Tv'de yorum yap burda ne işin var

Arkadaşın dediği bu güncellemeye göre doğru bir şey o yüzden böyle yüklenmeye gerek yok

• Arkadaşlar lütfen kırıcı olmayalım herkes fikrini özgürce beyan edebilir saygı ve sevgi çerçevesinde eleştirmek isteyenler de aynı şekilde cevap vermeliler yoksa yönetim olarak gereğini yaparız

Ne dedik kufurmu ettik

• Angora

Konuyu kapattı.
    • Resmi Gönderi

Ben farklı görürüm,sen farklı görürsün.

Sonuçta yorumdur.

Neden dikine dikine yazıyorsunuz birbirinize?

Arkadaşlar lütfen kırıcı olmayalım herkes fikrini özgürce beyan edebilir saygı ve sevgi çerçevesinde eleştirmek isteyenler de aynı şekilde cevap vermeliler yoksa yönetim olarak gereğini yaparız

Bu yazıya neden alınan var merak ettim.

Sizleri anlamak mümkün değil.

Şimdi konu kapalı, böyle mi güzel?

Sizlerin katılımı ve yorumları yoksa bu konu neye yarar.

Az dikkat edelim.

• Angora

Konuyu açtı.
    • Resmi Gönderi

Arkadaşı iki gün dinlenmeye aldık konu açılmıştır biliyoruz sıkıntılı günler geçiriyoruz bizde bunaldık bizde kar istiyoruz ama burası canlı takip sayfası o an güncellemede ne varsa onu yorumlarız kiminin hoşuna kiminin gitmez saygı ve sevgi çerçevesinde fikirlerimizi beyan ederiz olur biter

• Arkadaşı iki gün dinlenmeye aldık konu açılmıştır biliyoruz sıkıntılı günler geçiriyoruz bizde bunaldık bizde kar istiyoruz ama burası canlı takip sayfası o an güncellemede ne varsa onu yorumlarız kiminin hoşuna kiminin gitmez saygı ve sevgi çerçevesinde fikirlerimizi beyan ederiz olur biter

güzel oldu bir insanda öncelikle en önemli davranış saygıdır bu forumda da herkesin kendine ve birbirine saygılı olması gerekiyor . :alkıs:

...